ВВП дає добро: Росія йде в офшори

Президент Росії Володимир Путін затвердив пакет законів про створення на острові Русскій у Приморському краї і острові Октябрський у Калінінградській області зон з пільговими умовами для роботи іноземних компаній – спеціальних адміністративних районів.

Раніше пакет законів схвалили Держдума і Рада Федерації, передають Патріоти України з посиланням на документи, опубліковані на офіційному порталі правової інформації.

Документи передбачають, що резидентами офшорів зможуть стати тільки зареєстровані за кордоном компанії. Крім того, потрібно буде інвестувати в Росії щонайменше 50 мільйонів рублів за півроку після реєстрації в регіонах.

Інвестиції – це вклади в статутний капітал, фонд або внески у майно російських компаній. Ще одна нова умова полягає в тому, що перереєстрована компанія повинна бути створена до січня 2018 року, а особи, що її контролюють, не повинні були змінюватися до січня 2017 року.

Також відомо, що в цих спеціальних економічних зонах діятимуть низькі податкові ставки і пом'якшений контроль. Отримати доступ до інформації про бенефіціарів резидентів територій зможуть тільки керуюча компанія, контролюючі органи і суди. Сплачувати податки з прибутку від продажу активів і з отриманих дивідендів не доведеться, з виплачених – 5%.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...

Покрова Пресвятої Богородиці: Народні повір'я і традиції свята

п’ятниця, 14 жовтень 2022, 6:28

Для всього православного світу 14 жовтня є особливою датою - саме в цей день відзначається велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найулюбленіших свят українців (церков названих на честь Покрови - найбільше на території України.-ред.) пов'яза...