ВВС звинуватила Кремль у "зливі" даних своїх співробітників у Москві

Британський громадський мовник Бі-Бі-Сі направив офіційну скаргу в Міністерство закордонних справ Росії через публікацію у відкритому доступі персональних даних московських працівників корпорації, які були доступні тільки державним органам РФ.

Про це йдеться на офіційному сайті корпорації, передають Патріоти України.

"25 грудня сайт Pikabu.ru, сайт Segodnya.ru, а також спільнота "ВКонтакте" під назвою "За Матінку - Росію" опублікували список 44 співробітників Бі-Бі-Сі , що працюють у Росії, включно з їхніми повними іменами і фотографіями", - йдеться у матеріалі.

Сайт segodnya.ru назвав список "Наша відповідь Чемберлену" і заявив, що це відповідь на опублікований напередодні в газеті Sunday Times список восьми співробітників британського відділення пропагандистського російського ресурсу Sputnik із зазначенням їхніх посад.

ВВС зазначає, що не публікувала цей список. Після цього офіційний представник МЗС Росії Марія Захарова заявила, що російські дипломати "розробляють питання контрзаходів".

"Ми завжди працювали в Росії відповідно до російського законодавства і сумлінно слідуємо правилам ліцензування та отримання акредитацій. Тому нас особливо турбує те, що особисті дані наших співробітників, які ми надали російській владі в рамках нашої законної діяльності, були розкриті подібним чином", - зазначив очільник Всесвітньої служби ВВС Джеймі Ангус.

Він сказав, що корпорація попросила російську владу розслідувати "цю подію, яка не може не викликати занепокоєння" через загрозу безпеки журналістів.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Будь ласка, не турбуйтеся": Послання солдата дійшло за адресою тільки через 80 років

четвер, 28 травень 2020, 8:50

Останні слова солдата прочитав його рідний брат... Тридцятирічний рядовий Гаррі Коул, який під час Другої світової війни служив у першому батальйоні Саффолкського полку, 26 травня 1940 року надіслав своїй матері Розі лист. Однак його послання дійшло за...

Ведмідь спробував "викрасти" "Мерседес", але ... передумав (відео)

четвер, 28 травень 2020, 8:27

Такої сигналізації злякався би будь-який викрадач. "Ведмідь! Іди додому!" - кричить голос за кадром, поки тварина обережно наближається до машини. "Ти впевнений, що закрив двері?" - злякано запитує жінка. "Не зв'язуйся з Мерседесом!" - загрожує третя л...