"Вывсеврете": У Кремлі відреагували на скандал з дисертацією Путіна

У Кремлі заявили, що не бачать підстав для того, щоб коментувати заяви дочки ректора Санкт-Петербурзького гірничого університету Ольги Литвиненко, яка стверджує, що дисертацію президента РФ Володимира Путіна написав її батько.

Володимир Путін і ректор Санкт-Петербурзького гірничого університету Володимир Литвиненко

Слова жінки в ході спілкування з журналістами попросили прокоментувати прес-секретаря президента РФ Дмитра Пєскова, передають Патріоти України з посиланням на "Інтерфакс".

"Ви знаєте, тут нема чого коментувати, це не так", - сказав він. "Якщо ви уважно подивитеся на її заяву, вони не носять повністю ствердної характеру і рясніють різними умовного способу", - додав представник Кремля.

Нагадаємо, що в 2006 році дослідники інституту Брукінгса у Вашингтоні виявили в дисертації Путіна під назвою "Стратегічне планування відтворення мінерально-сировинної бази регіону в умовах формування ринкових відносин" плагіат: 16 з 20 сторінок, якими починається ключова частина роботи Путіна, були або скопійовані, або переписані з мінімальними змінами зі книги "Стратегічне планування і політика" професорів Піттсбурзького університету Вільяма Кінга і Девіда Кліланда, опублікованій в 1979 році, а в 1982- перекладеної на російську мову. Шість діаграм і графіків з роботи Путіна майже повністю збігаються з американськими.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...