"Вывсеврете": У Кремлі відреагували на скандал з дисертацією Путіна

У Кремлі заявили, що не бачать підстав для того, щоб коментувати заяви дочки ректора Санкт-Петербурзького гірничого університету Ольги Литвиненко, яка стверджує, що дисертацію президента РФ Володимира Путіна написав її батько.

Володимир Путін і ректор Санкт-Петербурзького гірничого університету Володимир Литвиненко

Слова жінки в ході спілкування з журналістами попросили прокоментувати прес-секретаря президента РФ Дмитра Пєскова, передають Патріоти України з посиланням на "Інтерфакс".

"Ви знаєте, тут нема чого коментувати, це не так", - сказав він. "Якщо ви уважно подивитеся на її заяву, вони не носять повністю ствердної характеру і рясніють різними умовного способу", - додав представник Кремля.

Нагадаємо, що в 2006 році дослідники інституту Брукінгса у Вашингтоні виявили в дисертації Путіна під назвою "Стратегічне планування відтворення мінерально-сировинної бази регіону в умовах формування ринкових відносин" плагіат: 16 з 20 сторінок, якими починається ключова частина роботи Путіна, були або скопійовані, або переписані з мінімальними змінами зі книги "Стратегічне планування і політика" професорів Піттсбурзького університету Вільяма Кінга і Девіда Кліланда, опублікованій в 1979 році, а в 1982- перекладеної на російську мову. Шість діаграм і графіків з роботи Путіна майже повністю збігаються з американськими.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...