"Ви - це і є війна!": Журналіст звинуватив простих росіян у розв'язанні віроломної війни з українським народом

Російський журналіст Олександр Тверськой жорстко звернувся до своїх співвітчизників, заявивши, що замовчуючи факт російської агресії відносно України, вони роблять величезний внесок у масові вбивства українців.

Про це йдеться в пості на його сторінці в соцмережі Facebook, передають Патріоти України.

"Ні при чому?

Говорячи "на" Україну, ви вкладаєте копієчку в війну.

Говорячи, що винні обидві сторони і все не так однозначно, ви даєте рубль на війну.

Говорячи, що в Україні йде громадянське протистояння, ви вкладаєте два рублі у війну.

Приїжджаючи в окупований Крим, ви щедро даєте сто рублів на війну.

Називаючи український народ братнім, а батьківщину єдиною, ви даєте тисячу рублів на цю війну.

Підтримуючи владу і Путіна, ви віддаєте все, щоб війна тривала.

Не протестуючи, не заперечуючи, а покірливо і безсловесно сидячи вдома, втупившись у телевізор, ви надійно застраховуєте свої персональні, посильні внески у масові вбивства українців.

Ви - це і є війна. І вона вам подобається", - пише Тверськой.

Журналіст вважає, що намагаючись принизити інші народи, росіяни в першу чергу принижують себе. Кожен, хто вірить у будь-яку брехню, за його словами, сам стає співучасником її руйнівних наслідків.

"Ще іноді, коли вам нудно і не вистачає різноманітності, ви пропонуєте помиритися - без цинічного лицемірства і кривлянь на кістках, ви ніколи не любили воювати.

Намагаючись принизити і применшити інші народи і культури, ви принижуєте насамперед себе.

Ставлячи себе вище інших за національною ознакою, ви зменшуєтеся самі до розміру нікчем.

Свято вірячи в будь-яку брехню, ви стаєте співучасниками руйнівних наслідків цієї брехні.

Тому ви - це і є війна. І вона вам подобається", - пише він.

Тверськой стверджує, що генеральними спонсорами військової агресії Росії виступають публічні особи - актори, режисери, спортсмени, журналісти, письменники, музиканти.

"Замовчуючи війну і не кажучи їй "НІ" на свої мільйонні аудиторії, публічно не називаючи винних і гастролюючи на окупованих територіях, шастаючи на уклін до Кремля, вони максимально продовжують термін цій страшній війні на сході України. "Не чули", "Не знали", "Що від нас залежить"? Залежить все. Ви по цеглинці від самого фундаменту до піку будували і збудували цю потворну будівлю війни. Педалюючи шовіністським прийменником "на" і користуючись риторикою великодержавного російського світу, ви створюєте сприятливу для цієї війни атмосферу в суспільстві, несвідомо чи спеціально виправдовуєте її. А ??вершиною цієї архітектури насильства, яка дозволила вести вашій державі віроломну війну з українським народом, є ваша злочинна бездіяльність. Так що від вас, російські громадяни: актори, трактористи, співаки ротом, пенсіонери, інженери, залежить абсолютно все. Потім не дивуйтеся - "чому нас так не люблять" і вже точно не смійте обурюватися, коли за все доведеться відповідати сповна", - підсумував він.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Кухня літа: Рецепти швидких, смачних та простих страв з кабачків

п’ятниця, 15 липень 2022, 23:55

Страви з кабачків – це те, без чого важко уявити собі літо! Цей овоч дуже універсальний – з кабачків можна готувати перші, другі страви та закуски. Рецепти з кабачками дуже прості у приготуванні, то ж з ними впорається будь-хто. Окрім своїх корисних вл...

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.