Про це на своїй сторінці у Facebook пише журналіст Дмитро Вовнянко, передають Патріоти України.
"Росіяни пропонують взяти залізничні перевезення на себе – у них з вагонами все ОК. Потім західні партнери і кредитори починають вимагати приватизації залізниць, бо вони збиткові…
У задачі запитується – хто їх тоді приватизує? Правильно, російські компанії. Що далі? А далі раптом може статися так, що там – вагонів не вистачає, там – залізничне полотно ремонтують, там – робочі страйк оголосили… Коротше раз – і вся залізниця встала. Навіть на пару днів. Це багато?
Ну, аби ви розуміли, дії червоних партизан у війну викликали лише 24% перерв у транспортному сполученні, від загальної кількості перерв. Німці цю шкоду оцінили як нищівну. Зрозуміло?
Але аби склалася ситуація, за якої ринок почнуть опановувати російські перевізники, треба дрібниці – аби залізниця конкретної країни перестала оновлювати вагони і рухомий склад.
А тепер запитання. Лазять українськими залізницями вагони російських компаній? Відповідь – до бісової мами. Ба-більше того, у травні цього року РНБО ПРИМУСИЛА Федеральну вантажну компанію Росії вивести з України свій рухомий склад, і та його, схоже, вивела. Але соррі, на ринку залишилося до фіга вагонів, які належать компаніям з Кіпру, Віргінських островів, та інших офшорок, зв’язок яких з РЖД встановити може лише спеціальне розслідування.
А є в нас сила, яка постійно вставляє палки в колеса Укрзалізниці і тим заважає їй проводити оновлення? Ага, є. Це Міністерство інфраструктури на чолі з міністром Омеляном, яке замість займатися автошляхами і їхніми проблемами (проїдьтеся машиною в напрямку від Полтави до Краснограду), займається вічною війною з Укрзалізницею.
І щойно – здобуло успіх. Голова Укрзалізниці Войцех Балчун таки подав у відставку.
А хто такий Володимир Омелян? А це людина яка керувати інфраструктурою прийшла прямісінько з МЗСу. Де свого часу досягла неймовірних успіхів у вибудовуванні стосунків з РФ.
А ще це людина, яка щойно ледь не зірвала угоду з Ryanair, втягнувши Україну у грандіозний скандал.
Отак. Думайте."
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...
Після Великодня почалася Світла седмиця. Кожен день цього тижня має свої традиції. Цьогоріч 23 квітня східні та західні християни разом відзначають Світлу середу. Про традиції третього дня Світлої седмиці переказують Патріоти України. Далі - мовою ориг...