"Вибори, вибори...", або "Хто більше?": Тимошенко обіцяє повернути всі заощадження вкладників Ощадбанку СРСР

І станеться це, як стверджує політик, в перший же місяць після виборів.

Протягом наступних п'яти років новий президент України (якщо ним стане ЮВТ) зможе повернути всі заощадження вкладників Ощадбанку СРСР. Про це заявила кандидат у президенти і лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко, передають Патріоти України з посиланням на партійний сайт.

За її словами, за часів, коли вона очолювала Кабмін, процес компенсації вже починався. Частина громадян України отримала тисячу гривень, частина - ні. «Відновлення справедливості» не відбулося, тому що влада «все це закрила тоді». «Вони не хотіли, щоб люди відчули, що в країні може бути справедливість», - сказала Тимошенко.

Той факт, що чинна влада називає такі проекти махровим популізмом, обурює претендента на найвищу посаду в країні. «Чому вони для себе нічого не шкодують, а у людей можна все забирати і повернення справедливості потім називати популізмом», - запитує вона.

У разі обрання її президентом, стверджує Тимошенко, її в благих намірах вже ніхто не зупинить. Всі заощадження Ощадбанку з радянських часів будуть проіндексовані. І станеться це, стверджує політик, в перший же місяць після виборів.

Крім того, відповідно до обіцянок кандидата, відновиться практика разової допомоги при народженні дитини: при народженні першої дитини - 50 тис. грн, другого - 100 тис. грн, а після народження третьої і більше - 150 тис. грн.

За рахунок проведення пенсійної реформи Тимошенко планує збільшити пенсії. За 2-3 місяці це вийде, вважає кандидат.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Росію чекає криза і масштабний конфлікт: У мережу викладено пророцтво Вольфа Мессінга на 2021 рік

понеділок, 13 липень 2020, 10:25

Ім'я Вольфа Мессінга відоме всім, проте феномен його унікальних здібностей так і залишився нерозгаданим.

"Натягнути сову на глобус, або Що не так з пропозицією Хомчака про чисельність нашої армії", - Жирохов

понеділок, 13 липень 2020, 10:11

В командування ЗСУ повернулися кадри радянського гарту, нездатні на якісь реальні кроки з реформування в рамках не тільки руху в НАТО, а й просто здорового глузду. Про це у своєму блозі пише військовий експерт Михайло Жирохов, передають Патріоти Україн...