Вибори, вибори..: У Гриценка жаліються, що його викинули з телевізора

На думку Віктора Чумака, ближче до виборів закривати повністю ефір для Гриценка вже не зможуть.

Анатолій Гриценко

Голова громадського руху «Хвиля», голова передвиборчого штабу Анатолія Гриценка, народний депутат Віктор Чумак вважає, що Гриценка не пускають на телебачення, передають Патріоти України з посиланням на Главком.

Нардеп Чумак зазначає, що не перший день у виборчих кампаніях, проте вперше його протягом вже двох місяців не пускають на жоден телеканал. «Ні я, ні Анатолій Степанович не платили за жоден ефір – ми цікаві для глядача, і це чудово розуміють телеканали, рейтинги яких ми підіймаємо. Але тепер ми попали в реальний «стоп-лист», нас фактично заборонили на всіх центральних каналах. По собі я точно знаю, що зроблено за указкою Банкової, а щодо Гриценка – будемо з'ясовувати», - говорить Віктор Чумак.

Але, на думку Чумака, ближче до виборів закривати повністю телеефір для Гриценка буде неможливо. «Це буде дуже помітно для суспільства і для зовнішніх партнерів. Але ми зараз опрацьовуємо варіанти роботи під блокадою і те, якими засобами будемо доносити меседжі до людей. Точно будемо робити якісь альтернативні канали інформування – інтернет, газети, «одна бабця сказала», - пояснює голова передвиборчого штабу Анатолія Гриценка.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...