"Вибори, вибори...": У Порошенка та Зеленського - паритет за симпатіями (результати опитування)

Соціологи стверджують: обидва в передвиборній гонці на кінець 2018-го програвали Юлії Тимошенко - як "серед всіх", так і "серед тих, хто має намір голосувати"...

Соцопитування групи Рейтинг в середині-кінці грудня про те, за кого проголосували б українці в 1-му турі президентських виборів "в найближчу неділю", показав, що у чинного глави держави Петра Порошенка і Володимира Зеленського однаковий рівень симпатій виборців як серед усіх опитаних, так і серед тих, хто має намір голосувати, передають Патріоти України.
Ці дані, уточнимо, - на кінець 2018 року, тобто до появи новин про бізнес Зеленського в РФ і оголошення про те, що Порошенко буде брати участь у виборах.

Лідером виборчих перегонів як і раніше залишається Юлія Тимошенко від партії Батьківщина (13% голосів від усіх опитаних і 16% - від тих, хто збирається йти на дільниці). Відповідні рейтинги Порошенка і Зеленського у обох такі - 9% (11%).Від трійки лідерів відстали Юрій Бойко - 7% (9%), Анатолій Гриценко - 7% (8%) і Олег Ляшко - 6% (7%).

Розподіл симпатій за віком виборців і географією:При моделюванні пар другого туру Порошенко, стверджують соціологи Рейтингу, програє всім опонентам, крім Бойка - з ним в парі у нього паритет.

Тимошенко перемагає у всіх парах, однак із Зеленським і Гриценком у неї при цьому розрив невеликий - 24% за неї проти 23% за Зеленського і 23% за неї проти 21% за Гриценка відповідно.

При цьому симпатизуючий Порошенку виборець, судячи з опитування, найбільш активний серед симпатиків кандидатів. 96% опитаних з тих, хто йому симпатизує, мають намір йти голосувати. У Бойка цей показник - 93%, Гриценка - 92%, Олександра Шевченка - 91%, Тимошенко і Ляшка - по 90%.
Опитування проводилося до того, як музикант Святослав Вакарчук прийняв рішення не балотуватися в президенти.Опитування групи Рейтинг на замовлення Міжнародного республіканського інституту (IRI) проводився серед 2400 громадян від 18 років і старше з 13 по 27 грудня 2018 року по всій Україні, крім тимчасово окупованих територій. Похибка - не вище 2%, охоплення респондентів - 62,7%.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...