"Вибори, вибори...": У Порошенка та Зеленського - паритет за симпатіями (результати опитування)

Соціологи стверджують: обидва в передвиборній гонці на кінець 2018-го програвали Юлії Тимошенко - як "серед всіх", так і "серед тих, хто має намір голосувати"...

Соцопитування групи Рейтинг в середині-кінці грудня про те, за кого проголосували б українці в 1-му турі президентських виборів "в найближчу неділю", показав, що у чинного глави держави Петра Порошенка і Володимира Зеленського однаковий рівень симпатій виборців як серед усіх опитаних, так і серед тих, хто має намір голосувати, передають Патріоти України.
Ці дані, уточнимо, - на кінець 2018 року, тобто до появи новин про бізнес Зеленського в РФ і оголошення про те, що Порошенко буде брати участь у виборах.

Лідером виборчих перегонів як і раніше залишається Юлія Тимошенко від партії Батьківщина (13% голосів від усіх опитаних і 16% - від тих, хто збирається йти на дільниці). Відповідні рейтинги Порошенка і Зеленського у обох такі - 9% (11%).Від трійки лідерів відстали Юрій Бойко - 7% (9%), Анатолій Гриценко - 7% (8%) і Олег Ляшко - 6% (7%).

Розподіл симпатій за віком виборців і географією:При моделюванні пар другого туру Порошенко, стверджують соціологи Рейтингу, програє всім опонентам, крім Бойка - з ним в парі у нього паритет.

Тимошенко перемагає у всіх парах, однак із Зеленським і Гриценком у неї при цьому розрив невеликий - 24% за неї проти 23% за Зеленського і 23% за неї проти 21% за Гриценка відповідно.

При цьому симпатизуючий Порошенку виборець, судячи з опитування, найбільш активний серед симпатиків кандидатів. 96% опитаних з тих, хто йому симпатизує, мають намір йти голосувати. У Бойка цей показник - 93%, Гриценка - 92%, Олександра Шевченка - 91%, Тимошенко і Ляшка - по 90%.
Опитування проводилося до того, як музикант Святослав Вакарчук прийняв рішення не балотуватися в президенти.Опитування групи Рейтинг на замовлення Міжнародного республіканського інституту (IRI) проводився серед 2400 громадян від 18 років і старше з 13 по 27 грудня 2018 року по всій Україні, крім тимчасово окупованих територій. Похибка - не вище 2%, охоплення респондентів - 62,7%.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...