Вибухи в Ічні: Експерт пояснив, чому НП може повторитися

Інциденти з детонацією боєприпасів повторюватимуться, якщо з приводу вибухів біля Ічні Чернігівської області, не буде чітких організаційних висновків з конкретними вироками.

У пожежі на складі боєприпасів в Ічні, як і в минулих подібних НП, є три головні версії, причому причетність Росії - не основна з них. Таку думку висловив експерт із питань національної безпеки Тарас Жовтенко, передають Патріоти України.

Усі три версії НП - диверсія спецслужб РФ, службова недбалість і спроба військових приховати зловживання і корупцію в ЗСУ мають однакове право на життя, на думку експерта.

"Версії є традиційними в сумній низці аналогічних інцидентів, які були в минулі роки. Вони з'являються і залишаються актуальними саме тому, що сьогодні ми не бачимо якихось конкретних чітких результатів у попередніх розслідуваннях", - говорить Жовтенко.

Із трьох версій експерт найменше довіряє тій, яка пов'язана з діями російських спецслужб. "Річ у тому, що з огляду на загальний стан нашої складської інфраструктури боєприпасів, яка є сьогодні і яка дозволяє відбуватися таким випадкам, російським спецслужбам не треба занадто витрачати ресурси і перенапружуватися, щоб здійснювати такі диверсії, ризикуючи підставити своїх офіцерів. Тому питання диверсії з російського боку я б залишив на останньому місці", - заявив військовий експерт.

На його думку, інші дві версії рівноцінні, вони можуть мати місце або окремо, або може бути певне поєднання обох.

Джерело: Обозреватель
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Індексація пенсій: Хто з українців отримає довгоочікувану надбавку

понеділок, 1 червень 2020, 20:00

Український уряд в травні оголосив про підвищення пенсій майже всім українським пенсіонерам. Перше проведуть в липні і торкнеться воно всіх, хто отримує соціальну пенсію. В цілому до пенсійних виплат додадуть по 131 гривні. Згідно з даними ПФУ в Україн...

Коронавірус забрав життя відомого російського продюсера

понеділок, 1 червень 2020, 18:51

Гольдфедер був продюсером «Поля чудес» з 1998 року.​. Помер генеральний продюсер російського розважального телешоу «Поле чудес» Анатолій Гольдфедер. У нього діагностували кронавірусну інфекцію COVID-19, якою заразилися вже багато російських зірок, пере...