Вибухи в Ічні: Експерт пояснив, чому НП може повторитися

Інциденти з детонацією боєприпасів повторюватимуться, якщо з приводу вибухів біля Ічні Чернігівської області, не буде чітких організаційних висновків з конкретними вироками.

У пожежі на складі боєприпасів в Ічні, як і в минулих подібних НП, є три головні версії, причому причетність Росії - не основна з них. Таку думку висловив експерт із питань національної безпеки Тарас Жовтенко, передають Патріоти України.

Усі три версії НП - диверсія спецслужб РФ, службова недбалість і спроба військових приховати зловживання і корупцію в ЗСУ мають однакове право на життя, на думку експерта.

"Версії є традиційними в сумній низці аналогічних інцидентів, які були в минулі роки. Вони з'являються і залишаються актуальними саме тому, що сьогодні ми не бачимо якихось конкретних чітких результатів у попередніх розслідуваннях", - говорить Жовтенко.

Із трьох версій експерт найменше довіряє тій, яка пов'язана з діями російських спецслужб. "Річ у тому, що з огляду на загальний стан нашої складської інфраструктури боєприпасів, яка є сьогодні і яка дозволяє відбуватися таким випадкам, російським спецслужбам не треба занадто витрачати ресурси і перенапружуватися, щоб здійснювати такі диверсії, ризикуючи підставити своїх офіцерів. Тому питання диверсії з російського боку я б залишив на останньому місці", - заявив військовий експерт.

На його думку, інші дві версії рівноцінні, вони можуть мати місце або окремо, або може бути певне поєднання обох.

Джерело: Обозреватель
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Покращує роботу кишечника і сприяє схудненню: Фахівці назвали нові корисні якості червоного вина

вівторок, 17 вересень 2019, 5:45

Вважається, щоб нормалізувати кишкову мікрофлору, через порушення якої можуть виникати здуття живота та інші проблеми, рекомендується вживати кисломолочні продукти, що містять корисні бактерії. Фахівці пояснюють таку позитивну дію на кишечник високою к...

Хіти тижня. Дореформувалися: "80 років, 58 років стажу - пенсія 1940 гривень..." (фотофакт)

вівторок, 17 вересень 2019, 4:00

Результат "успішних" реформ Порошенка-Гройсмана і їх міністра-дієтолога... "80 років, 58 роки стажу, - пенсія 1940 гривень...", - йдеться у підписі до фото.