"Вибирали собі нових "рибок" на яхти": Вибір Міс РФ викликав здивування у мережі (фото)

У суботу, 14 квітня, в концертному залі Барвіха Luxury Village російської столиці в 26-й раз пройшов фінал конкурсу краси «Міс Росія».

Так, “Міс Росія” в 2018 році стала 18-річна учасниця з Чуваської Республіки Юлія Полячіхіна, - повідомляє офіціальній сайт конкурсу, передають Патріоти України.

18-річній студентці журфаку з Чувашії Юлії Полячіхіній дісталася найдорожча корона в світі – ціною за $1 млн, яку зроблено з білого золота, діамантів, рубінів, сапфірів і перлів компанією Mercury.

Також їй вручили банківську карту від Банку Російський Стандарт на три мільйони рублів і новий автомобіль Hyundai Solaris.

1-й віце-міс Росія 2018 стала Віолетта Тюркіна з Бєлгорода, звання 2-й Віце-міс завоювала Наталія Строєва з Якутії. Їм вручили гранти на навчання в будь-якому вищому навчальному закладі.

Природньо, що така подія не змогли залишити без уваги користувачі в соцмережі:

“Невже у нас красуні перевелися? Іншого разу дивишся на конкурси краси і нічо не розумієш … По вулиці йдеш: краса на красі! А на конкурсах … Незрозуміло?”, “От цікаво ЩО знайшли? Вона ніяка! Морди багато, очей мало, що не породиста“, ”За якими критеріями був вибір “, ”Ой! А чому не губата блондинка ?!“, 2Красива і розумна дівчина! Заздріть злидні!“, ”Типаж Насті “Рибки)”, “Мабуть з усіх вона виявилася пристойною”, “А взагалі подивитися б на тих, хто їх обирає. Сидять дядьки пузаті, а для них будь-яка молода, красунею здається”, ”головне це де пройшла церемонія! А пройшла вона в Барвисі, тобто на Рубльовці. А суддями були олігархи, які вибирали собі нових “рибок” на яхти“, – обговорюють користувачі модний конкурс.

Опублікував: Олег Устименко

Інші публікації автора

Хіти тижня. Екологічно і практично: Українець з очерету виробляє панелі для стін (фото)

четвер, 21 лютий 2019, 0:35

Все нове - це добре забуте старе. Варто зазначити, що ще в середині минулого століття в українських селах використовували очерет для утеплення хат знадвору. "— Целый год я безуспешно искал применение своему сырью — не знал, куда его девать, — рассказыв...

Хіти тижня. Прокляття диктатора: Чому в Єви Браун і Гітлера не було сексу

середа, 20 лютий 2019, 23:55

Як стверджують історики, фюрер Німеччини Адольф Гітлер і його дружина Єва Браун не займалися сексом. Причиною того, що між Гітлером і Євою Браун не було інтимної близькості було рідкісне гінекологічне захворювання, пише DailyMail з посиланням на її біо...