"Видає вихідця із радянського КДБ": Кремлівському плану щодо України та Білорусі напророкували фіаско

Президент РФ Володимир Путін може вдавитися, намагаючись об'єднати Білорусь, Казахстан та Україну.

Володимир Горбулін

Про це розповів радник президента України, академік Володимир Горбулін. Він зазначив, що таке мислення видає Путіна, як вихідця із радянського КДБ, передають Патріоти України з посиланням на Факты.

"У моєму розумінні, за всієї грандіозності планів Володимира Володимировича, цей трикутник – Білорусь, Казахстан, Україна – занадто великий. Можна вдавитися. Хоча у нього мислення вихідця із КДБ", – повідомив він.

Горбулін додав, що Путін будує у Росії чекістсько-православну державу. "Останні два місяці вся політика Росії у відношенні до України все більше й більше набуває церковного формату, чого не було раніше. Їх аж трясе від того, що у нас буде своя церква", – підкреслив учений.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

15 лютого - Стрітення: Що категорично не можна робити в цей день

середа, 15 лютий 2023, 7:15

15 січня відзначається одне з 12 головних церковних свят - Стрітення Господнє. Це свято символізує зустріч людства з Немовлям Ісусом. Слово "стрітення" на старослов'янській мові означає "зустріч", а друге значення цього слова - "радість". Це зустріч лю...

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...