Використані українські сепаратисти стали не потрібними російській владі

Росію не цікавить доля громадян України, які в 2014 році повірили в ідею створення “великої Новоросії” та спробували боротися за відокремлення від України південних і східних областей.

Використані українські сепаратисти стали не потрібними ні російській владі ні звичайним прихильникам “русского мира”, – повідомляють Патріоти України з посиланням на Четвертую Власть.

У статті, присвяченій одеському сепаратистові, учаснику подій на Куликовому полі Анатолію Петрову, описується історія літнього прихильника Росії, який до останнього часу проживав в Одесі і займався антиукраїнською пропагандою в мережі. Однак на початку травня СБУ нарешті помітило його діяльність і Петров, побоюючись арешту, виїхав до окупованого Крим. Але замість теплого прийому там він зіткнувся з повною байдужістю до своєї долі.

“У російському Криму ні про політичний притулок, ні про дах над головою, ні про будь-яку допомоги 71-річному уродженцю міста Вологда, майже 30 років віддав службі в Збройних Силах своєї великої Батьківщини, порадили навіть і не думати”, – пишуть автори статті.

Автори публікації констатують, що українці, котрі повірили пропаганді і спробували боротися “проти хунти” тепер виявилися кинуті і забуті.

І Москва більше не планує ніяк допомагати своїм прихильникам.

“Анатолій Петров не самотній – всіх політемігрантів з України Батьківщина зустрічає надзвичайно холодно. «Росія своїх не забуває»- це, на жаль, лише красива фраза. Кидає. Всіх. Поголовно”, – зізнаються ЗМІ.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...