Використані українські сепаратисти стали не потрібними російській владі

Росію не цікавить доля громадян України, які в 2014 році повірили в ідею створення “великої Новоросії” та спробували боротися за відокремлення від України південних і східних областей.

Використані українські сепаратисти стали не потрібними ні російській владі ні звичайним прихильникам “русского мира”, – повідомляють Патріоти України з посиланням на Четвертую Власть.

У статті, присвяченій одеському сепаратистові, учаснику подій на Куликовому полі Анатолію Петрову, описується історія літнього прихильника Росії, який до останнього часу проживав в Одесі і займався антиукраїнською пропагандою в мережі. Однак на початку травня СБУ нарешті помітило його діяльність і Петров, побоюючись арешту, виїхав до окупованого Крим. Але замість теплого прийому там він зіткнувся з повною байдужістю до своєї долі.

“У російському Криму ні про політичний притулок, ні про дах над головою, ні про будь-яку допомоги 71-річному уродженцю міста Вологда, майже 30 років віддав службі в Збройних Силах своєї великої Батьківщини, порадили навіть і не думати”, – пишуть автори статті.

Автори публікації констатують, що українці, котрі повірили пропаганді і спробували боротися “проти хунти” тепер виявилися кинуті і забуті.

І Москва більше не планує ніяк допомагати своїм прихильникам.

“Анатолій Петров не самотній – всіх політемігрантів з України Батьківщина зустрічає надзвичайно холодно. «Росія своїх не забуває»- це, на жаль, лише красива фраза. Кидає. Всіх. Поголовно”, – зізнаються ЗМІ.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

15 лютого - Стрітення: Що категорично не можна робити в цей день

середа, 15 лютий 2023, 7:15

15 січня відзначається одне з 12 головних церковних свят - Стрітення Господнє. Це свято символізує зустріч людства з Немовлям Ісусом. Слово "стрітення" на старослов'янській мові означає "зустріч", а друге значення цього слова - "радість". Це зустріч лю...

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...