Вирок для генералів? - У мережі опублікували секретні матеріали по Іловайську

Справа щодо подій в Іловайську повністю розслідувана, все встановлено, але, на жаль, з 2016-го року лежить без руху в Генеральній прокуратурі.

Український журналіст Юрій Бутусов оприлюднив документи, які підтверджують, що наказ для наступу української армії на Іловайськ в 2014 році був, хоча офіційні особи ЗСУ це спростовують. Про це журналіст написав на своїй сторінці в соцмережі Facebook, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:

"7 августа - четвертая годовщина начала Иловайской операции, в этот день в первых боях этого сражения пали смертью храбрых три воина 40-го батальона ВСУ "Кривбасс".

Поскольку эти четыре года президентская пропаганда продолжала транслировать вранье, мол, армия на Иловайск не наступала, "добробаты сами пошли", "Корбан с Коломойским послали", ну и выдумывали все что угодно, чтобы снять с себя ответственность за гибель людей, стоит напомнить документы. Это оригиналы боевых приказов по занятию Иловайска, которые получил 40-й батальон. С номерами шифрограмм - все передано в военную прокуратуру.

И четко видно, кем подписана шифрограммы о передаче 40-го батальона из сектора "Д" в сектор "Б" для наступления на Иловайск - начальник штаба АТО на территории Донецкой и Луганской областей генерал Виктор Назаров. Командующим АТО на территории Донецкой и Луганской областей был Виктор Муженко.

Сектор "Б" получил приказ Муженко осуществить окружение Донецка с двух направлений, с севера и юга. Эта шифрограмма пока лежит в архиве.

Дело по событиям в Иловайске полностью расследовано, все установлено. К сожалению, с 2016-го года по Иловайску лежит без движения в Генеральной прокуратуре. Генеральный прокурор Юрий Луценко не смеет передать эти дела в суд, поскольку дело является для генералов настоящим приговором. Надеюсь, на четвертую годовщину вторжения РФ, а военном параде, Главнокомандующий что-то скажет на эту тему на Хрещатике, люди должны знать, кто тормозит вынесение в суд важнейшего дела."

Опублікував: Олег Устименко

Інші публікації автора

Аваков підсумував все, що наразі може повідомити про вбивство Шеремета

субота, 14 грудень 2019, 10:24

Українські правоохоронці оприлюднили лише до десяти відсотків інформації, зібраної під час розслідування вбивства Павла Шеремета. Водночас слідство досі не має відповіді на всі питання щодо підозрюваних осіб і їхні мотивів. Про це в ефірі програми "Пра...

Держюджет-2020 розкриває свої сюрпризи: Отримати безкоштовну вищу освіту стане ще важче, не кажучи вже про стипендії

субота, 14 грудень 2019, 10:12

В Україні хочуть зменшити фінансування ВНЗ, що позначиться і на стипендіях. У Міністерстві освіти готуються змінити систему фінансування ВНЗ і з наступного року університети отримають лише 80% від фінансування. За решту 20% їм доведеться поборотися – ц...