"Високопоставлений офіцер КДБ попросив допомоги у MI6": У британській розвідці пригадали, як допомогли Путіну прийти до влади

Британське розвідувальне управління MI6 допомогло Володимиру Путіну на його шляху до влади в Росії. І тепер шкодує про це.

Як пише британське видання The Times, про це сказав колишній голова розвідки Великої Британії сер Річард Дірлов, який обіймав свою посаду в 1999-2004 роках. Якраз в цей період Путін переміг на своїх перших президентських виборах, передають Патріоти України.

Дірлов пригадав, як неназваний високопоставлений офіцер КДБ у Лондоні попросив допомогу у MI6. «Офіцер запитав, чи Тоні Блер, будучи прем’єр-міністром, не хоче відвідати прем’єру опери «Війна і Мир» Сергія Прокоф’єва у Маріїнському театрі у Санкт-Петербурзі разом з Путіним», - пригадав колишній голова MI6.

«Ми довго обговорювали у Лондоні, чи Блеру варто приймати це запрошення. І ми вирішили, зваживши всі за і проти, що це незвичайний і унікальний шанс. І при прийняли запрошення», - сказав Дірлов.

Він визнав, що британська спецслужба «тепер сильно шкодує», що допомогла Путіну «додати блиску» своїй репутації. «Але в нас був період, коли відносини з Росією були досить хороші. Потім почали заважати різні дрібниці, а дрібниці переросли в дещо велике», - пояснив колишній голова MI6.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Ще один мобільний оператор з'явився в Україні

понеділок, 27 травень 2019, 1:00

Компанія Атлантіс Телком отримала міжнародний код ідентифікації мережі рухомого (мобільного) зв’язку MNC 10 на території міста Київ та Харківської області та стала дев’ятим зареєстрованим в Україні мобільним оператором. Крім коду мобільної мережі має с...

Будьте обережні! - Українців попередили про небезпеку популярної ягоди (відео)

понеділок, 27 травень 2019, 0:05

Рання полуниця, що з'явилася на українських ринках, може бути небезпечною для вживання. Ранній урожай може бути небезпечний наявністю в ягодах нітратів, які через два дні після збору перетворюються в ягодах в нітрити, які можуть стати причиною серйозно...