"Визнавати помилку завжди важко і соромно": Російський політик розповів, скільки жителів Криму розчарувалися в РФ

У Криму через п'ять років після анексії багато місцевих жителів розчарувалися в Росії, проте публічно визнати свої помилки їм "важко і соромно".

Про це розповів в ефірі ObozTV опозиційний російський політик Ілля Пономарьов, передають Патріоти України.

За його словами, зміни в настроях кримчан "навіть за соціологією видно". "На піку кримнашистських настроїв 80% на 20% було розділене суспільство. 80% підтримували агресію, 20% – не підтримували. Це було в найтемніші місяці. Але вже зараз видно, що цифра 20% досить суттєво зросла", – зазначив Пономарьов.

"Якщо міряти по соціальних проблемах, у Путіна зараз 30-35% підтримки за соціологією. Але якщо міряти за зовнішньою політикою, ця цифра в районі 60-65%. Це не така велика перевага", – додав він.

На думку російського політика, людям у Криму складно міняти погляди, "тому що вони в цьому безпосередньо брали участь, робили вибір".

"Визнавати помилку завжди важко і соромно, але я думаю, що коли влада буде змінюватися, тоді стрибкоподібно зміняться суспільні настрої", – додав він.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Один з найважливіших для християн днів року. Благовіщення Пресвятої Богородиці: Історія і заборони свята

понеділок, 25 березень 2024, 6:15

25 березня за новим стилем (7 квітня - за старим) - Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке належить до числа дванадесятих свят, тобто, найбільш значущих у житті Ісуса Христа і Богородиці. За Біблією, саме в цей день Архангел Гавриїл повідомив Діві Марі...

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...