Як пише "Російська газета", помер бізнесмен у себе вдома в Москві від пневмонії, яку намагався лікуватися самостійно, передають Патріоти України.
"Комерсант" називає Тарасова "легендою кооперативного руху часів пізнього СРСР".
Наприкінці 80-х років він став не просто першим легальним радянським мільйонером, а й людиною, яка показала, що багатим можна бути відкрито.
Видання зазначає, що Тарасов став відомий всьому СРСР за один день.
"Новина про те, що можна бути мільйонером, та ще й комуністом, приголомшила. У 1989 році три мільйони рублів у вигляді зарплати вразили уяву кожного радянського громадянина. І справа була не в сумі. До цифр із шістьма нулями радянські люди на той час уже звикли, завдяки гучній "бавовняній справі", під час якої розкрилися багатомільйонні підпільні стану "розкрадачів соціалістичної власності", - йдеться в статті.
Власне, факт того, що Тарасов - мільйонер став відомий після того,як він сплатив внесок у КПРС - єдину на той час партію в СРСР.
"Після цього не залишилося жодної всесоюзної газети, яка не взяла б у нього інтерв'ю, жодного провідного телеканалу і радіо, що не поговорили б з ним в ефірі. А він охоче розповідав, як можна заробити мільйон. І це стало другим відкриттям для масової свідомості: великі гроші можна заробити, причому заробити самому, не чекаючи, поки хтось із начальників підніме тобі зарплату", - пише видання.
У статті йдеться про те, що підприємство Тарасова було зареєстровано під номером десять у всьому СРСР.
Саме Тарасов разом з іншими кооператорами засновував першу ділову газету "Комерсант", пізніше двічі ставав депутатом - Верховного ради РРФСР у 1990 році і Держдуми в 1993 році.
Також наголошується, що мільйонер завжди тримався осібно від бізнес-спільноти.
"Невідомо, яким могло б стати російське підприємництво, якби 30 років тому воно пішло тим шляхом, символом якого на короткий термін став Артем Тарасов. Але воно точно було б набагато популярніше, ніж зараз: за останніми соціологічними опитуваннями серед нинішньої молоді тільки 2% готові займатися бізнесом", - резюмується в матеріалі.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...