"Их нравы": Секс-символ пострадянських пенсіонерок звинуватили в згвалтуванні та побитті. Той образився і подав до суду

Знаменитий радянський і російський співак Олександр Сєров написав заяву за наклеп на учасницю реаліті-шоу "Дом-2" Дарину Друзьяк, яка звинуватила 64-річного артиста в побитті та зґвалтуванні.

Олександр Сєров

Як повідомляють росЗМІ, раніше 29-річна дівчина звинуватила виконавця в згвалтуванні і побитті. Вона заявила також, що нібито вагітна від нього, але боїться за своє життя, так як її можуть викрасти, передають Патріоти України.

Дарина Друзьяк

Співак же заперечував усі звинувачення. Він повідомив, що просто допомагав дівчині з житлом на прохання спільної знайомої. Сєров також розповів, що в квартирі, де він дозволив жити Дарині, він зберігав 320 тисяч рублів, а потім помітив, що ці гроші пропали. Виконавець зазначає, що у учасниці реаліті-шоу є судимість за крадіжку. За словами співака, він шкодує про знайомство з дівчиною.

Інші публікації автора

15 лютого - Стрітення: Що категорично не можна робити в цей день

середа, 15 лютий 2023, 7:15

15 січня відзначається одне з 12 головних церковних свят - Стрітення Господнє. Це свято символізує зустріч людства з Немовлям Ісусом. Слово "стрітення" на старослов'янській мові означає "зустріч", а друге значення цього слова - "радість". Це зустріч лю...

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...