Про це йдеться в дослідженні лабораторії цифрової криміналістики Атлантичної ради Digital Forensic Research Lab, передають Патріоти України.
У центрі Луганська встановили статую у вигляді солдата, що захищає дитину, і з написом "Російським добровольцям", що говорить про те, що вона поставлена не у пам'ять регулярним російським військовим.
Однак на п'єдесталі статуї зображено "ваґнерівський хрест" - медаль, якою посмертно нагороджуються вбиті в бою найманці "Групи Вагнера". На "вагнерівському хресті" також є напис "За кров і хоробрість", яка є і на нагороді на п'єдесталі.
Статуя була споруджена в Луганську не пізніше 22 лютого 2018 р. Ще один дивовижний факт про статую в Луганську полягає в тому, що це не оригінальний проект. Дослідники в соціальних мережах повідомляли, що вона є точною копією статуї, спорудженої в Сирії не пізніше січня 2018 р
Обидві статуї однакові, за винятком напису арабською на п'єдесталі статуї в Сирії. Цей напис свідчить "Російським добровольцям, які героїчно загинули при звільненні сирійських нафтових полів від ІДІЛ".
Судячи з фотографій, опублікованих в соціальних мережах, Дамаск зумів відновити контроль над заводом не пізніше 17 лютого 2017 року, а вже в березні почалися ремонтні роботи. Мабуть, "Група Вагнера" активно брала участь в боях в цьому районі.
10 жовтня 2017 року російська газета "Фонтанка" опублікувала статтю про російського неонациста Олексія Мільчакова, який воює в Сирії. У 2014 році Мільчаков заснував розвідувальну групу "Русич", відому садизмом і військовими злочинами. На Донбасі цей загін несе відповідальність за вбивство не менше 40 українських бійців з батальйону "Айдар" та 80-ї аеромобільної бригади.
Мільчаков відомий відрізанням вух убитих українських солдат, вирізанням свастик на обличчях трупів і селфі на тлі згорілих тіл українців. Він також занесений на сайт "Миротворець". Повідомлялося, що згодом Мільчаков і інші члени "Русича" приєдналися до "групи Вагнера".
У статті також є фотографія Мільчакова і інших бійців в басейні. За даними "Фонтанки", Мільчаков і його підлеглі були сфотографовані на базі "Вагнера" на заводі "Хайян". За допомогою геолокації вдалося підтвердити, що цей басейн дійсно знаходиться на заводі "Хайян".
Швидше за все, "Група Вагнера" брала участь в поверненні контролю Дамаска над заводом на початку 2017 р, а згодом обладнала базу на території заводу і, найімовірніше, досі знаходиться там.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...