"Из чего только сделаны киллеры": Невзоров поділився відео про "бурхливу молодість" невдахи, що намагався вбити Осмаєва (відео)

Російський публіцист Олександр Невзоров опублікував відео про молодість Артура Денісултанова-Курмакаєва на прізвисько "Дінго" - кілера, який у Києві робив замах на чеченського добровольця, відомого воїна АТО Адама Осмаєва.

Артур Денісултанов-Курмакаєв

Відео з'явилося на каналі в YouTube публіциста, повідомляють Патріоти України.

"Рідкісна та кумедна плівка", - прокоментував Невзоров.

Він наголосив, що вона дає уявлення про те, з якого матеріалу робляться кілери - якої має бути людиною і яку мати молодість.

"Ні для кого не секрет, що майже все, пов'язане з покупками і продажами, перекидання партій автомобілів у Петербурзі, міцно пов'язане м'яко кажучи із серйозними неофіційними структурами. Хаос у цій делікатній сфері творить тільки шушара - зальотні перегонщики, кримінальна дрібнота. Часом свавілля дрібноти призводить до серйозних розборок - револьверним, автоматним та іншим. Найближчим часом у місті можлива така ж ситуація. Близько шести автомобілів нерозважливо вкрадені зі стоянок і дворів... Представник групи петербурзьких чеченців Артур холоднокровно і впевнено прийшов, впевнений, що неминучу бійню - відплата за беззаконня можна і потрібно запобігти", - йдеться на відео.

Зазначається, що майбутній кілер прийшов розбиратися з приводу викрадених машин.

"Господар зробив машини для себе. Ви просто напевно не знали, з ким зіткнулися... проблема не в машинах, проблема в іншому - нехай люди зателефонують і скажуть: "хлопці, ми були неправі" і "давайте знайдемо спільну мову". Інакше ми володіємо інформацією, щоб швидко вжити заходів. Я тому і тут, щоб не приймати. Якщо люди зрозуміють, що ми до них ставимося по-людськи, вони теж спробують до нас так само. Тому що, якщо ми почнемо відноситься до них не по-людськи, це дуже погано закінчиться. і будуть проблеми і для нас, і для них. А для них - у першу чергу", - говорить "Дінго" на відео.

Він наголошує, хто конфлікт треба залагодити, інакше у всьому місті виникнуть проблеми.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...