"Из серии "русские своих не бросают": Судьба "героев Новороссии", - Казанський (відео)

Топаз після виходу з "катівень плюшевої хунти" виглядає цілком непогано і спокійно гуляє по Харкову. Ніякі криваві фашисти його не переслідують і не заважають йому говорити рідною мовою.

Про це у своєму блозі пише відомий журналіст Денис Казанський, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:

"Помните Топаза, который сначала был одним из командиров антимайдана в Киеве, а затем присоединился к харьковским сепаратистам и попал в тюрьму?

Осенью прошлого года он вышел на свободу. И теперь спрашивает у своих бывших соратников Константина Долгова и Ксении Шкоды, где деньги, которые они собирали для него, пока он сидел.

Пока Топаза судили, Долгов и Шкода в Москве собирали пожертвования для помощи "харьковским узникам совести", вот только до самих узников, как оказалось, ничего не дошло. Все, как обычно, украли по дороге. Классика из серии "русские своих не бросают".

Кстати, Топаз после выхода из застенков плюшевой хунты выглядит вполне неплохо и спокойно гуляет по Харькову. Никакие кровавые фашисты его не преследуют и не мешают ему говорить на родном языке. У многих "героев Новороссии", не попавших в лапы "украинских карателей", дела обстоят гораздо хуже - сидят на подвалах у своих, без адвокатов и каких либо перспектив. Или вообще в могилах, убитые в разборках своими соратниками или российскими кураторами, как земляк Топаза - Жилин."

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. "Служив у Москві та спився на Донбасі": Історія злету та падіння "символу радянської пропаганди" (фото)

неділя, 26 січень 2020, 23:55

Сто чотирнадцять років тому, 3 січня 1906 року, в маленькому селі в Орловській губернії народився Олексій Стаханов. Як і більшість селян того часу, Стаханов відправився на заробітки на Донбас. Він мріяв накопичити грошей, щоб повернутися додому, купити...

Нищівний удар по всіх, хто сумнівається в його стратегічних здібностях: Кличко представив генплан розвитку столиці до 2040 року

неділя, 26 січень 2020, 23:47

У наступні 20 років Віталій Кличко обіцяє грандіозні зміни в Києві. Столичний мер Віталій Кличко представив генплан розвитку міста до 2040 року, пообіцявши нові мости, гілку метро і ревіталізацію хрущовок. Експерти розглянули в цих проектах спробу зали...