З другої спроби громада на Київщині перейшла до ПЦУ

Перша релігійна громада Броварського району Київської області проголосувала на перехід до Православної церкви України з РПЦ в Україні.

Про це заявив народний депутат, колишній депутат Броварської міської ради Павло Різаненко. «Сьогодні вже третя громада мого округу, та перша на Броварщині, виявила бажання увійти до складу Української православної Церкви. Це громада села Погреби», - написав він у Facebook, передають Патріоти України.

За його словами, у своєму рішенні парафіяни виявилися одностайними. У зборах взяли участь близько 300 людей, з яких усі одностайно проголосували за.

Народний обранець пояснив, що це вже друга спроба громади заявити про своє волевиявлення, оскільки першого разу були деякі процедурні питання.

Також наразі ведеться процес перереєстрації статутів церков та переходу їх до Української Православної церкви у селах Перемога та Лукаші (Баришівський р-н), повідомив депутат. «Єдина проблема, з якою інколи стикаються громади по всій Україні, – небажання деяких настоятелів розділити та прийняти рішення парафіян. У таких випадках призначається новий душпастир», - відзначив Різаненко.

Усього на території Броварського району діє 62 православні релігійні організації (церкви), з яких до колишньої УПЦ КП відносились лише 13 конфесійних громад. На території Баришівського району – 30, з яких до колишньої УПЦ КП відносились чотири церкви.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...