З нагоди 75-ї річниці завершення блокади Ленінграда Німеччина виділила Росії €12 млн

Гроші підуть на реконструкцію госпіталю для ветеранів війни і на створення російсько-німецького Центру зустрічей у Санкт-Петербурзі.

Про виділення грошей повідомили у спільній заяві Мааса (ліворуч) і Лаврова

Уряд Німеччини добровільно виділяє Росії €12 млн як гуманітарний жест, приурочений до 75-ї річниці завершення блокади Ленінграда (нині Санкт-Петербург). Про це 27 січня ідеться у спільній заяві міністрів закордонних справ РФ і ФРН Сергія Лаврова та Гайко Мааса, передають Патріоти України.

"Ми, міністри закордонних справ Російської Федерації та Федеративної Республіки Німеччина, вітаємо рішення уряду ФРН, яке ґрунтується на визнанні відповідальності за вчинені в ті роки від імені Німеччини злочини, про добровільний гуманітарний жест щодо нинішніх блокадників у вигляді асигнувань у розмірі €12 млн на реконструкцію госпіталю для ветеранів війни, а також створення російсько-німецького Центру зустрічей у Санкт-Петербурзі для російської та німецької громадськості та блокадників", – заявили міністри.

Дипломати висловили впевненість, що "ця добровільна акція поліпшить рівень життя нинішніх блокадників і послужить справі історичного примирення між народами обох країн".

Спікер МЗС РФ Марія Захарова заявила, що виплата Німеччиною €12 млн "не означає закриття питання про надання урядом ФРН індивідуальних виплат усім нині живим блокадникам, незалежно від їхньої національності".

Блокаду Ленінграда, яка під час Другої світової війни тривала 872 дні, було повністю знято 27 січня 1944 року.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...