З просвітницькою метою: У столиці України відкриють музей сексу (фото)

В першу чергу майбутній музей буде пізнавальним і освітнім. Його мета - просвітництво українського суспільства про сексуальну культуру і фізіології.

У Києві цієї весни відкриється музей сексу SexEdMuseum. Про це повідомили його організатори на сторінці майбутнього музею Sex. Ed. Museum - Kyiv у Facebook, передають Патріоти України.

Ідея його створення прийшла три роки тому, розповіла одна з організаторів музею Юліана Толкачова. В першу чергу майбутній музей буде пізнавальним і освітнім. Його мета - просвітництво українського суспільства про сексуальну культуру і фізіології. "Вивчаючи досвід зарубіжних закладів, ми звернули увагу, що більшість з них носять розважально-епатажний характер, що межує з вульгарністю. У той же час, займаючись сексологією, психологією і просвітою, ми постійно стикалися з катастрофічно низьким рівнем сексуальної культури в українському суспільстві. Люди часто не знають навіть власної фізіології, а теми сексу або табуйовані, або вважаються "незручними". Чи варто взагалі згадувати, що люди масово вчаться займатися сексом по "фільмах для дорослих", які неймовірно далекі і від реальності! На консультаціях доводиться розповідати елементарні речі. Саме тому нам захотілося, щоб в Києві був освітній музей сексу", - розповіла Юліана.

Музей сексу SexEdMuseum буде працювати на постійній основі і буде відкритий для всіх жителів столиці і гостей міста.


Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Зірки говорять: Астролог назвав знаки Зодіаку, які розбагатіють до Нового року

субота, 7 грудень 2019, 2:00

Яким знакам Зодіаку грудень принесе небувале фінансове везіння - в гороскопі від Павла Глоби. Гороскоп 2019 повідає про знаки Зодіаку, на яких чекає солідне збільшення матеріального достатку вже в грудні. Відомий астролог Павло Глоба вказав на два пред...

Хіти тижня. У мережу злили секретні документи терористів "Л/ДНР"

субота, 7 грудень 2019, 1:00

У файлах вказується чисельність і розташування військ, а також завдання, поставлені перед ними. "Дуже забавні документи потрапили мені в руки зусиллями небайдужих людей. Якщо коротко, то це опис стану сил і засобів та поточні завдання окупантів – і не ...