З Україною вийшло не дуже, так захапає іншу "сестру": Путін намітив нову ціль для своєї експансії

Президент Росії Володимир Путін, зіткнувшись із запеклим опором в Україні, замислюється про анексію Білорусі.

Андрій Ілларіонов

Таку думку в ефірі ObozTV висловив російський економіст, колишній радник Путіна Андрій Ілларіонов, передають Патріоти України.

"Я думаю, що потенційною метою №1 для Путіна є Білорусь. Він вже зіткнувся з потужним опором в Україні, це обходиться в велику кількість крові і грошей, крім того, реакція західного суспільства вкрай негативна. Я думаю, що Україна для нього вже не така приваблива мета", - зазначив він.

На думку Ілларіонова, Путін після української невдачі сподівається таким чином виправити ситуацію. "Білорусь недемократична країна, не має друзів серед західних країн і не входить до військових союзів з державами ЄС. З політичної, дипломатичної та військової точки зору Білорусь є найлегшою метою", - підкреслив він.

Російський експерт зазначив, що Путін зацікавлений не в анексії частини Білорусі, як було з Кримом і Донбасом. "Для нього вся Білорусь є цікавою метою. Він думає, що населення Білорусі надзвичайно позитивно налаштоване по відношенню до РФ, російської мови і до нього самого... Ось чому я думаю, що мета Путіна номер один і проблема для всього світу - це незалежність Білорусі", - заявив екс-радник Путіна.

На питання, коли можна очікувати анексії Білорусі, Ілларіонов відповів: "Я не думаю, що цього можна очікувати прямо зараз, але це може статися ще при владі Олександра Лукашенка".

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...