За межею бідності, або На чому економлять українці (інфографіка)

Більше 40% українців заощаджують на їжі, а більше половини - на одязі.

Такі дані з посиланням на компанію Research & Branding Group, опублікував на своїй сторінці в Facebook експерт Олексій Дорошенко, передають Патріоти України.
"В Україні 92% громадян економлять на своїх витратах і тільки 3% не знають, що це таке за станом на січень 2019 року. 51% українців заощаджують на одязі та взутті, 46% - на відпочинок, 41% - на продуктах, 37% - на комунальних витратах, а 33% - на лікуванні. Крім того, 18% економлять на транспорті, 17% - на зв'язку і 12% - на освіту ", - йдеться в замітці Дорошенко.

Відзначається, що за п'ять років, по всіх категоріях витрат без винятку українці почали економити. "У порівнянні з березнем 2014 року, тих, хто став обережніше ставитися до витрат на їжу, стало більше на 4%, на освіту - на 5%, на зв'язок - на 7%, проїзд - на 8%, лікування, одяг і взуття - на 13%, відпочинок і відпустка - на 21% і на комунальні витрати - на 22%. Показник економії на комунальних витратах є відповіддю, чому зростає заборгованість за квартири і будинки. У 2014 році було 18% щасливчиків, які не знали, що таке економія, а зараз таких лише 3%", - зазначив він.

З усіх витрат, на яких українці почали економити, найбільше виділяються три: це транспорт, комуналки і відпустку. "На пересуванні і відпочинку кількість українців, які почали скорочувати витрати, збільшилася майже в 2 рази, на оплату комунальних витрат - в 2,5 рази", - додав Дорошенко, назвавши відповідну статистику "жахливим обличчям бідності".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Стало відомо, скільки заробив у листопаді головний антикорупціонер країни

четвер, 12 грудень 2019, 18:12

Після утримання всіх податків Ситник отримав "на руки" близько 137 тисяч гривень. Зарплата директора Національного антикорупційного бюро Артема Ситника за листопад досягла 170,2 тисячі гривень, передають Патріоти України з посиланням на Українські нови...

Резонанс тижня. Терористи "ДНР" знову затримали українця, який пройшов полон і катування

четвер, 12 грудень 2019, 16:00

Вперше Синченка взяли у полон в грудні 2016 року у Донецьку. Бойовики "ДНР" вдреге затримали у Донецьку громадянина України Григорія Синченка, який вже був у полоні "ДНР" і пережив катування. Про це повідомляє Центр громадянських свобод на своїй сторін...