За межею бідності, або На чому економлять українці (інфографіка)

Більше 40% українців заощаджують на їжі, а більше половини - на одязі.

Такі дані з посиланням на компанію Research & Branding Group, опублікував на своїй сторінці в Facebook експерт Олексій Дорошенко, передають Патріоти України.
"В Україні 92% громадян економлять на своїх витратах і тільки 3% не знають, що це таке за станом на січень 2019 року. 51% українців заощаджують на одязі та взутті, 46% - на відпочинок, 41% - на продуктах, 37% - на комунальних витратах, а 33% - на лікуванні. Крім того, 18% економлять на транспорті, 17% - на зв'язку і 12% - на освіту ", - йдеться в замітці Дорошенко.

Відзначається, що за п'ять років, по всіх категоріях витрат без винятку українці почали економити. "У порівнянні з березнем 2014 року, тих, хто став обережніше ставитися до витрат на їжу, стало більше на 4%, на освіту - на 5%, на зв'язок - на 7%, проїзд - на 8%, лікування, одяг і взуття - на 13%, відпочинок і відпустка - на 21% і на комунальні витрати - на 22%. Показник економії на комунальних витратах є відповіддю, чому зростає заборгованість за квартири і будинки. У 2014 році було 18% щасливчиків, які не знали, що таке економія, а зараз таких лише 3%", - зазначив він.

З усіх витрат, на яких українці почали економити, найбільше виділяються три: це транспорт, комуналки і відпустку. "На пересуванні і відпочинку кількість українців, які почали скорочувати витрати, збільшилася майже в 2 рази, на оплату комунальних витрат - в 2,5 рази", - додав Дорошенко, назвавши відповідну статистику "жахливим обличчям бідності".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...