"За "побєдобєсіє" треба платити": Пенсіонерам у Росії готують неприємний "сюрприз"

У Росії Міністерство фінансів і Центральний банк вибрали механізм включення громадян у нову накопичувальну пенсійну систему індивідуального пенсійного капіталу (ІПК), яка буде базуватися на нормі закону, що визнає мовчання виявом волі.

Таким чином, росіян можуть автоматично підключити до виплати внесків із зарплат в НПФ, а для відмови треба буде писати заяву, повідомляють росЗМІ з посиланням на двох федеральних чиновників і джерело на фінансовому ринку, передають Патріоти України.

"Механізм підключення до ІПК на основі ст. 158 ЦК по суті є поверненням до ідеї автопідписки громадян до відрахувань для формування накопичувальної пенсії", - заявив керівник кафедри трудового права та права соціального забезпечення МДЮА Микита Лютов.

Очікується, що цей процес торкнеться 70 млн осіб, які вже знаходяться в накопичувальній системі - в недержавних пенсійних фондах РФ або в державній керуючої компанії ПФР "Внешэкономбанк".

У той же час російський адвокат Михайло Філіппов відзначає, що автоматичне підключення до ІПК не виключає його подальше анулювання за бажанням особи після подачі заяви про скасування автоматичної підписки.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Кінець епохи Ердогана?: "Розкол в турецькій партії влади", - DW

середа, 18 вересень 2019, 22:51

За останні місяці турецьку Партію справедливості і розвитку покинули тисячі її членів - в тому числі екс-прем'єр-міністр країни Ахмет Давутоглу. Чим це може обернутися для Ердогана? "Ахмет Давутоглу долгое время считался одним из самых влиятельных туре...

Росія не вірить у втрату ринку: "Європа відмовляється від вугілля", - DW

середа, 18 вересень 2019, 22:40

У портах під Петербургом і Мурманськом будують нові вугільні термінали для експорту в ЄС, а там приймають програми по закриттю вугільних електростанцій. На черзі - Німеччина. "Такое впечатление, что Евросоюз и Россия живут в разных энергетических реали...