За приниження дитини - лише догана: Українців обурило "покарання" вчительки, яка образила учня (відео)

Через вчительку однокласники почали цькування дитини.

У львівській школі вчителька, яку раніше звинувачували в приниженні учня, отримала лише догану, передають Патріоти України.
Про приниження з боку вчительки заявив батько постраждалого 9-річного хлопчика. Він також продемонстрував аудіозапис, де вчитель відмовляється брати дитину в поїздку через те, що його заколисало в автобусі і він не хоче "ригачку збирати".
За словами батька, класний керівник при всіх учнях заявила, що хлопчик не буде їздити на екскурсії з вище зазначеної причині. Батько зазначив, що після інциденту однокласники почали цькування сина.
Комісія, яка вивчала конфлікт, рекомендувала директору покарати педагога доганою. Батько ж, не чекаючи висновків освітньої комісії, перевів сина в іншу школу.
Джерело: ТСН.ua
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...