"За Путіна! За Пригожина!": Російський політолог розповів про справжні причини війни в Сирії

Всі війни, які веде зараз Росія, носять яскраво виражений імперіалістичний характер і розв'язані в інтересах правлячої власницькою олігархії і її лідера, президента РФ Володимира Путіна.

Ігор Ейдман

Таку думку на сторінці в Facebook висловив російський політолог і соціолог Ігор Ейдман, передають Патріоти України.

"Люди моего поколения читали в советских учебниках об империалистических войнах, ведущихся в коммерческих интересах собственнической олигархии за источники сырья и рынки сбыта. Тогда многим из нас казалось, что все это – безнадежно устаревшая марксистская догматика. Так, наверное, в то время и было. Однако путинский режим сделал ее опять более чем актуальной. Россия как будто на машине времени перенеслась туда, где творил Маркс, а затем – ранний Ленин, – во вторую половину XIX века, в дикий олигархический империалистический капитализм", – підкреслив він.

На думку політолога, заяви про підтримку "руского міра", боротьбі з ісламістами або "бандерівцями" потрібні тільки "для обдурення жебракуючих рабів".

"А для господ война – это выгодные заказы, доли в сырьевых компаниях, строительные подряды, крымская земля и предприятия. В общем, все как бородатый Карл в XIX веке прописал. Российским солдатам, воющим в Сирии пора кричать, идя в бой: "За нефть Пригожина! За фосфаты Тимченко! За миллиарды Путина!" Именно за это сегодня льется русская кровь в тысячах километров от родины", – розповів Эйдман.

Він зазначив, що компанії, пов'язані з людьми з ближнього оточення Володимира Путіна, мільярдерами Євгеном Пригожиним і Геннадієм Тимченком, отримали доступ до природних ресурсів Сирії. Пригожин - чверть всього газу і нафти з території, відвойованої Росією для режиму Башара Асада, а Тимченко - сирійські фосфатні родовища.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...