"За Путіна! За Пригожина!": Російський політолог розповів про справжні причини війни в Сирії

Всі війни, які веде зараз Росія, носять яскраво виражений імперіалістичний характер і розв'язані в інтересах правлячої власницькою олігархії і її лідера, президента РФ Володимира Путіна.

Ігор Ейдман

Таку думку на сторінці в Facebook висловив російський політолог і соціолог Ігор Ейдман, передають Патріоти України.

"Люди моего поколения читали в советских учебниках об империалистических войнах, ведущихся в коммерческих интересах собственнической олигархии за источники сырья и рынки сбыта. Тогда многим из нас казалось, что все это – безнадежно устаревшая марксистская догматика. Так, наверное, в то время и было. Однако путинский режим сделал ее опять более чем актуальной. Россия как будто на машине времени перенеслась туда, где творил Маркс, а затем – ранний Ленин, – во вторую половину XIX века, в дикий олигархический империалистический капитализм", – підкреслив він.

На думку політолога, заяви про підтримку "руского міра", боротьбі з ісламістами або "бандерівцями" потрібні тільки "для обдурення жебракуючих рабів".

"А для господ война – это выгодные заказы, доли в сырьевых компаниях, строительные подряды, крымская земля и предприятия. В общем, все как бородатый Карл в XIX веке прописал. Российским солдатам, воющим в Сирии пора кричать, идя в бой: "За нефть Пригожина! За фосфаты Тимченко! За миллиарды Путина!" Именно за это сегодня льется русская кровь в тысячах километров от родины", – розповів Эйдман.

Він зазначив, що компанії, пов'язані з людьми з ближнього оточення Володимира Путіна, мільярдерами Євгеном Пригожиним і Геннадієм Тимченком, отримали доступ до природних ресурсів Сирії. Пригожин - чверть всього газу і нафти з території, відвойованої Росією для режиму Башара Асада, а Тимченко - сирійські фосфатні родовища.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...

Покрова Пресвятої Богородиці: Народні повір'я і традиції свята

п’ятниця, 14 жовтень 2022, 6:28

Для всього православного світу 14 жовтня є особливою датою - саме в цей день відзначається велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найулюбленіших свят українців (церков названих на честь Покрови - найбільше на території України.-ред.) пов'яза...