"За рік з РФ вивели понад 67 млрд доларів", - ЦБ Росії

Чистий відтік капіталу приватного сектора з РФ в 2018 році зріс в 2,7 рази, до 67,5 млрд доларів, у порівнянні з 2017 роком, коли він становив 25,2 млрд доларів.

Про це свідчать матеріали Банку Росії, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.

ЦБ Росії відзначає, що в 2018 році продовжилося зменшення зовнішніх зобов'язань банків і одночасно зросли їх іноземні активи на тлі більш значних надходжень від експорту і накопичення валюти на рахунках після припинення її покупок у рамках бюджетного правила.

"На відміну від ситуації 2016-2017 років, зростання чистого кредитування решти світу з боку інших секторів було обумовлене не тільки розміщенням іноземних активів за кордоном, але і погашенням зовнішніх зобов'язань", - пояснює регулятор.

У четвертому кварталі 2018 року ЦБ оцінює відтік капіталу з РФ в розмірі близько 36,5 млрд доларів після 19,2 млрд доларів в третьому кварталі, чистого припливу 4,3 млрд доларів у другому кварталі і відтоку 16,2 млрд доларів в першому кварталі.

ЦБ РФ повідомляв, що, за попередньою оцінкою, чистий вивіз капіталу в січні-листопаді 2018 року становив 58,5 млрд доларів. З цього випливає, що в грудні міг бути чистий відтік капіталу в розмірі близько 9 млрд доларів.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

15 лютого - Стрітення: Що категорично не можна робити в цей день

середа, 15 лютий 2023, 7:15

15 січня відзначається одне з 12 головних церковних свят - Стрітення Господнє. Це свято символізує зустріч людства з Немовлям Ісусом. Слово "стрітення" на старослов'янській мові означає "зустріч", а друге значення цього слова - "радість". Це зустріч лю...

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...