"За рік з РФ вивели понад 67 млрд доларів", - ЦБ Росії

Чистий відтік капіталу приватного сектора з РФ в 2018 році зріс в 2,7 рази, до 67,5 млрд доларів, у порівнянні з 2017 роком, коли він становив 25,2 млрд доларів.

Про це свідчать матеріали Банку Росії, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.

ЦБ Росії відзначає, що в 2018 році продовжилося зменшення зовнішніх зобов'язань банків і одночасно зросли їх іноземні активи на тлі більш значних надходжень від експорту і накопичення валюти на рахунках після припинення її покупок у рамках бюджетного правила.

"На відміну від ситуації 2016-2017 років, зростання чистого кредитування решти світу з боку інших секторів було обумовлене не тільки розміщенням іноземних активів за кордоном, але і погашенням зовнішніх зобов'язань", - пояснює регулятор.

У четвертому кварталі 2018 року ЦБ оцінює відтік капіталу з РФ в розмірі близько 36,5 млрд доларів після 19,2 млрд доларів в третьому кварталі, чистого припливу 4,3 млрд доларів у другому кварталі і відтоку 16,2 млрд доларів в першому кварталі.

ЦБ РФ повідомляв, що, за попередньою оцінкою, чистий вивіз капіталу в січні-листопаді 2018 року становив 58,5 млрд доларів. З цього випливає, що в грудні міг бути чистий відтік капіталу в розмірі близько 9 млрд доларів.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Кухня літа: Рецепти швидких, смачних та простих страв з кабачків

п’ятниця, 15 липень 2022, 23:55

Страви з кабачків – це те, без чого важко уявити собі літо! Цей овоч дуже універсальний – з кабачків можна готувати перші, другі страви та закуски. Рецепти з кабачками дуже прості у приготуванні, то ж з ними впорається будь-хто. Окрім своїх корисних вл...

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.