"За рік з РФ вивели понад 67 млрд доларів", - ЦБ Росії

Чистий відтік капіталу приватного сектора з РФ в 2018 році зріс в 2,7 рази, до 67,5 млрд доларів, у порівнянні з 2017 роком, коли він становив 25,2 млрд доларів.

Про це свідчать матеріали Банку Росії, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.

ЦБ Росії відзначає, що в 2018 році продовжилося зменшення зовнішніх зобов'язань банків і одночасно зросли їх іноземні активи на тлі більш значних надходжень від експорту і накопичення валюти на рахунках після припинення її покупок у рамках бюджетного правила.

"На відміну від ситуації 2016-2017 років, зростання чистого кредитування решти світу з боку інших секторів було обумовлене не тільки розміщенням іноземних активів за кордоном, але і погашенням зовнішніх зобов'язань", - пояснює регулятор.

У четвертому кварталі 2018 року ЦБ оцінює відтік капіталу з РФ в розмірі близько 36,5 млрд доларів після 19,2 млрд доларів в третьому кварталі, чистого припливу 4,3 млрд доларів у другому кварталі і відтоку 16,2 млрд доларів в першому кварталі.

ЦБ РФ повідомляв, що, за попередньою оцінкою, чистий вивіз капіталу в січні-листопаді 2018 року становив 58,5 млрд доларів. З цього випливає, що в грудні міг бути чистий відтік капіталу в розмірі близько 9 млрд доларів.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Династія під загрозою: Лікар розповів про серйозні проблеми сина Лукашенка

неділя, 16 січень 2022, 0:10

Експерт припустив, що у Миколи Лукашенка можлива затримка в розвитку. Спадкоємець самопроголошеного "президента" Білорусі Олександра Лукашенка 16-річний син Микола може страждати від серйозних психологічних проблем, так як через послужливе оточення у н...

З архіву ПУ. Українська телеведуча, що перебралась до Москви, приглянулася білоруському диктаторові

субота, 15 січень 2022, 23:55

Звичайно, важко сказати, наскільки правдива інформація про те, що глава держави передає привіти телеведучій, але чому б і не допустити цього, якщо навіть сам Папа Римський лайкає пости моделей. Телеведуча і блогер Регіна Тодоренко продовжує радувати пі...