Забутий та принижений: Відомий радянський актор повідомив про невтішний медичний діагноз і що змушений підпрацьовувати на російських телешоу

У 83-річного народного артиста хвороба Паркінсона. Мозок його ще слухається, а інші частини тіла вже ні.

Валентин Гафт

"Мозок поки мене слухається, а ось ноги і руки зовсім не хочуть цього робити", - розповідає Валентин Гафт. Незважаючи на серйозну хворобу, Валентин Йосипович все частіше з'являється в студіях скандальних ток-шоу, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.

"Мені треба підтримувати свій фізичний стан. У мене хвороба опорно-рухового апарату, а це таке гидке й гидке захворювання, яке саме не проходить. Треба платити за ліки та доглядальниці, ось і ходжу по програмам", - пояснив артист.
Журналісти запитали щодо гонорарів в цих передачах, народний артист без сорому відповів: "Платять мені там набагато менше, ніж колишнім дружинам деяких моїх колег. Мабуть, сьогодні вони цікавіші публіці".
Лікарі досі не можуть назвати причину хвороби артиста. Є тільки припущення, що все почалося зі стресу, який він переніс, коли померла його дочка. Спочатку у Гафта тряслися руки, потім відмовили ноги. Через це останнім часом старий пересувається в інвалідному візку.

"У мене вже такий вік, коли ходити до лікаря і скаржитися якось ... незручно. Тут будь-який день може стати останнім", - зазначив актор.

Інші публікації автора

15 лютого - Стрітення: Що категорично не можна робити в цей день

середа, 15 лютий 2023, 7:15

15 січня відзначається одне з 12 головних церковних свят - Стрітення Господнє. Це свято символізує зустріч людства з Немовлям Ісусом. Слово "стрітення" на старослов'янській мові означає "зустріч", а друге значення цього слова - "радість". Це зустріч лю...

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...