Забутий та принижений: Відомий радянський актор повідомив про невтішний медичний діагноз і що змушений підпрацьовувати на російських телешоу

У 83-річного народного артиста хвороба Паркінсона. Мозок його ще слухається, а інші частини тіла вже ні.

Валентин Гафт

"Мозок поки мене слухається, а ось ноги і руки зовсім не хочуть цього робити", - розповідає Валентин Гафт. Незважаючи на серйозну хворобу, Валентин Йосипович все частіше з'являється в студіях скандальних ток-шоу, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.

"Мені треба підтримувати свій фізичний стан. У мене хвороба опорно-рухового апарату, а це таке гидке й гидке захворювання, яке саме не проходить. Треба платити за ліки та доглядальниці, ось і ходжу по програмам", - пояснив артист.
Журналісти запитали щодо гонорарів в цих передачах, народний артист без сорому відповів: "Платять мені там набагато менше, ніж колишнім дружинам деяких моїх колег. Мабуть, сьогодні вони цікавіші публіці".
Лікарі досі не можуть назвати причину хвороби артиста. Є тільки припущення, що все почалося зі стресу, який він переніс, коли померла його дочка. Спочатку у Гафта тряслися руки, потім відмовили ноги. Через це останнім часом старий пересувається в інвалідному візку.

"У мене вже такий вік, коли ходити до лікаря і скаржитися якось ... незручно. Тут будь-який день може стати останнім", - зазначив актор.

Інші публікації автора

Хіти тижня. "Проросійська к*рва і бл*дь "великого народу": MARUV шокувала виступом у метро Москви (фото)

понеділок, 23 вересень 2019, 21:00

Українська співачка заспівала на станції метро "Курська" в Москві. Вона зазначила, що для неї це був "захоплюючий досвід". "Сьогодні я співала в метро. Це був такий захоплюючий досвід для мене. Мені дуже сподобалося", – написала співачка. "Навіщо в Рос...

Хіти тижня. Такого ніхто не очікував: Бацька зробив гучну заяву про війну на Донбасі

понеділок, 23 вересень 2019, 20:00

Президент Білорусі вважає, що військовий конфлікт між Україною і Росією на Донбасі неможливо врегулювати без участі США. Від Олександра Лукашенка надійшла несподівана заява щодо російсько-української війни. Так, президент Білорусі вважає, що бойові дій...