Забутий та принижений: Відомий радянський актор повідомив про невтішний медичний діагноз і що змушений підпрацьовувати на російських телешоу

У 83-річного народного артиста хвороба Паркінсона. Мозок його ще слухається, а інші частини тіла вже ні.

Валентин Гафт

"Мозок поки мене слухається, а ось ноги і руки зовсім не хочуть цього робити", - розповідає Валентин Гафт. Незважаючи на серйозну хворобу, Валентин Йосипович все частіше з'являється в студіях скандальних ток-шоу, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.

"Мені треба підтримувати свій фізичний стан. У мене хвороба опорно-рухового апарату, а це таке гидке й гидке захворювання, яке саме не проходить. Треба платити за ліки та доглядальниці, ось і ходжу по програмам", - пояснив артист.
Журналісти запитали щодо гонорарів в цих передачах, народний артист без сорому відповів: "Платять мені там набагато менше, ніж колишнім дружинам деяких моїх колег. Мабуть, сьогодні вони цікавіші публіці".
Лікарі досі не можуть назвати причину хвороби артиста. Є тільки припущення, що все почалося зі стресу, який він переніс, коли померла його дочка. Спочатку у Гафта тряслися руки, потім відмовили ноги. Через це останнім часом старий пересувається в інвалідному візку.

"У мене вже такий вік, коли ходити до лікаря і скаржитися якось ... незручно. Тут будь-який день може стати останнім", - зазначив актор.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Это пи*дец!" - російський комік про майбутнє РФ (відео)

вівторок, 26 травень 2020, 9:00

Відомий російський комік-стендапер Ілля Соболєв спробував дати прогноз з приводу того, що буде відбуватися з Росією через десять років.

"Були явно спантеличені...": У Києві поліція зупинила Lamborghini за 650 000 євро на єврономерах (фото)

вівторок, 26 травень 2020, 8:50

Існує думка, що поліцейські бояться зупиняти дорогі автомобілі через можливі "проблеми і неприємності", якими можуть загрожувати водії. Але, як показує практика, це не так. Нещодавно в Києві на бульварі Дружби Народів екіпаж патрульних зупинив один з н...