Забутий та принижений: Відомий радянський актор повідомив про невтішний медичний діагноз і що змушений підпрацьовувати на російських телешоу

У 83-річного народного артиста хвороба Паркінсона. Мозок його ще слухається, а інші частини тіла вже ні.

Валентин Гафт

"Мозок поки мене слухається, а ось ноги і руки зовсім не хочуть цього робити", - розповідає Валентин Гафт. Незважаючи на серйозну хворобу, Валентин Йосипович все частіше з'являється в студіях скандальних ток-шоу, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.

"Мені треба підтримувати свій фізичний стан. У мене хвороба опорно-рухового апарату, а це таке гидке й гидке захворювання, яке саме не проходить. Треба платити за ліки та доглядальниці, ось і ходжу по програмам", - пояснив артист.
Журналісти запитали щодо гонорарів в цих передачах, народний артист без сорому відповів: "Платять мені там набагато менше, ніж колишнім дружинам деяких моїх колег. Мабуть, сьогодні вони цікавіші публіці".
Лікарі досі не можуть назвати причину хвороби артиста. Є тільки припущення, що все почалося зі стресу, який він переніс, коли померла його дочка. Спочатку у Гафта тряслися руки, потім відмовили ноги. Через це останнім часом старий пересувається в інвалідному візку.

"У мене вже такий вік, коли ходити до лікаря і скаржитися якось ... незручно. Тут будь-який день може стати останнім", - зазначив актор.

Інші публікації автора

Провідна неділя 2924 року: Прикмети та традиції, що треба знати про радоницю

неділя, 12 травень 2024, 6:23

Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2024 року у хр...

Один з найважливіших для християн днів року. Благовіщення Пресвятої Богородиці: Історія і заборони свята

понеділок, 25 березень 2024, 6:15

25 березня за новим стилем (7 квітня - за старим) - Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке належить до числа дванадесятих свят, тобто, найбільш значущих у житті Ісуса Христа і Богородиці. За Біблією, саме в цей день Архангел Гавриїл повідомив Діві Марі...