"Загрожує кожному": Українців попередили про серйозну хворобу

В. о. міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун розповіла про небезпеку інсульту і про профілактику цього серйозного захворювання.

"Інсульт загрожує кожному. Протягом життя він відбудеться у кожного шостого з нас. У світі щохвилини інсульт відбувається у 32 осіб, і 11 осіб помирає від інсульту. Зараз на нашій планеті живуть 80 млн людей, які пережили інсульт, 50 млн з яких мають стійкі неврологічні порушення, такі як слабкість руки або ноги, розлади мови, зору або рівноваги", — озвучила Супрун сумну статистику на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України.

При цьому вона підкреслила, що близько 90% випадків усіх інсультів обумовлені факторами ризику, на які можна вплинути.

"Гіпертонія, миготлива аритмія і підвищений холестерин — провідні чинники ризику інсульту. Профілактичне медикаментозне лікування і більш здоровий спосіб життя допоможуть вам знизити ризик інсульту. Наприклад, у разі гіпертонії (підвищеного артеріального тиску), ліки треба приймати щодня. Прокапування раз або два в рік або прийом ліків тільки тоді, коли стало погано, — не працює", — пояснила Супрун.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...