Народився 3 липня 1988 року у селі Шулудьківка, що на Харківщині. Після закінчення школи Ігор вступив до Темнівського навчального центру №100, який закінчив у 2013 році здобувши спеціальність токаря.
Із початком російської агресії пішов захищати українську землю. На момент початку російсько-української війни Ігор разом із дружиною мешкали у місті Волноваха Донецької області.
У 2015 році старший солдат Наконечний воював у 72-й ОМБр імені Чорних Запорожців, де за віддану службу отримав "Знак пошани" від Міністерства оборони України. Потім служив у 28 ОМБр.
До холодноярців "Замок" прийшов у 2018 році, коли бригада воювала в районі його рідної Волновахи. Сказав, що хоче саме у 93-ю бригаду, бо захоплюється подвигами та відвагою її бійців.
Товариші згадують його, як життєрадісного та веселого, був душею компанії. Захоплювався спортом, підтримував себе у фізичній формі. Вдома у Ігоря залишились дружина Людмила та дві донечки.
На знімках зображені солдати та місцеві мешканці. Фото зберігаються у Австрійському державному архів. Журналісти пропонують переглянути світлини селища Перегінське - тепер Рожнятівський район Івано-Франківської області, передають Патріоти України. Вони...
На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...