Закінчення ери викопного палива: За 12 років Росія повністю втратить основу своєї економіки

Закінчення ери викопного палива визначено. Досить імовірно, що вона закінчиться швидше, ніж передбачалося раніше.

Вартість чистої (сонячної і вітряної) енергії зменшується з кожним роком, а її виробництво збільшується в рази, - пише у своєму блозі Данило Монін, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:

"Рост спроса на нефть остановится к 2020 году, а, если прав стэнфордский исследователь Тони Себа, переход на возобновляемые источники может произойти уже к 2030.

Огромные залежи нефти и газа так и останутся в земле. Упущенная прибыль оцениваются в диапазоне от шести до двадцати триллионов долларов. Нефтегазовый сектор становится огромным пузырём, который может полностью обесцениться за несколько лет. Некоторые аналитики и банковские структуры уже предупреждают клиентов о неприемлемых рисках вложения в подобные предприятия.

Удивительные изменения происходят в Китае — крупнейшем потребителе ресурсов. Компартия провозгласила курс на строительство «экологической цивилизации», что было зафиксировано в конституции и уже нашло отражение в планах тринадцатой (2016-2020) пятилетки. Китай на глазах становится лидером в области альтернативной энергетики: за четыре года производство солнечной энергии увеличилось в двадцать раз, к середине века страна намерена получать восемьдесят процентов энергии из возобновляемых источников."

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Один з лідерів збірної України хоче залишити донецький "Шахтар", - ЗМІ

субота, 26 вересень 2020, 11:29

Коноплянка перейшов у "Шахтар" у вересні минулого року. За цей час він зіграв 34 матчі, в яких забив п'ять голів. Півзахисник збірної України Євген Коноплянка висловив бажання залишити донецький "Шахтар". Про це футболіст повідомив генеральному директо...

Влада РФ знову осоромилася: Захарова виставила Кремль в непривабливому вигляді після гучної заяви (відео)

субота, 26 вересень 2020, 11:15

Влада Росії знову втрапила в незручну ситуацію, намагаючись відбиватися від нападок світової спільноти у зв'язку з отруєнням російського опозиціонера Олексія Навального бойовою отруйною речовиною "Новачок". МЗС Росії і Служба зовнішньої розвідки РФ зро...