Закінчення ери викопного палива: За 12 років Росія повністю втратить основу своєї економіки

Закінчення ери викопного палива визначено. Досить імовірно, що вона закінчиться швидше, ніж передбачалося раніше.

Вартість чистої (сонячної і вітряної) енергії зменшується з кожним роком, а її виробництво збільшується в рази, - пише у своєму блозі Данило Монін, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:

"Рост спроса на нефть остановится к 2020 году, а, если прав стэнфордский исследователь Тони Себа, переход на возобновляемые источники может произойти уже к 2030.

Огромные залежи нефти и газа так и останутся в земле. Упущенная прибыль оцениваются в диапазоне от шести до двадцати триллионов долларов. Нефтегазовый сектор становится огромным пузырём, который может полностью обесцениться за несколько лет. Некоторые аналитики и банковские структуры уже предупреждают клиентов о неприемлемых рисках вложения в подобные предприятия.

Удивительные изменения происходят в Китае — крупнейшем потребителе ресурсов. Компартия провозгласила курс на строительство «экологической цивилизации», что было зафиксировано в конституции и уже нашло отражение в планах тринадцатой (2016-2020) пятилетки. Китай на глазах становится лидером в области альтернативной энергетики: за четыре года производство солнечной энергии увеличилось в двадцать раз, к середине века страна намерена получать восемьдесят процентов энергии из возобновляемых источников."

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Де харчується кум Путіна: Оксана Марченко показала розкішну домашню кухню з позолотою (відео)

п’ятниця, 15 листопад 2019, 19:30

Кухню ведуча називала раніше улюбленим місцем в будинку. "Доброго ранку, друзі. Урізноманітнимо сніданок зеленим смузі, я його дуже люблю. Дивіться, як просто", - прокоментувала ролик 46-річна знаменитість. Раніше в своїх інтерв'ю Оксана Марченко вже з...

Жорстке побоїще влаштували у столичному тролейбусі (відео)

п’ятниця, 15 листопад 2019, 18:46

Інцидент стався на вулиці Вишгородській. У тролейбусі Києва два чоловіки вирішили влаштувати розбірки. Спочатку два городянина вступили в словесну перепалку, потім почали штовхатися, а потім один чоловік просто кинувся на іншого. Між чоловіками стояла ...