Закінчення ери викопного палива: За 12 років Росія повністю втратить основу своєї економіки

Закінчення ери викопного палива визначено. Досить імовірно, що вона закінчиться швидше, ніж передбачалося раніше.

Вартість чистої (сонячної і вітряної) енергії зменшується з кожним роком, а її виробництво збільшується в рази, - пише у своєму блозі Данило Монін, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:

"Рост спроса на нефть остановится к 2020 году, а, если прав стэнфордский исследователь Тони Себа, переход на возобновляемые источники может произойти уже к 2030.

Огромные залежи нефти и газа так и останутся в земле. Упущенная прибыль оцениваются в диапазоне от шести до двадцати триллионов долларов. Нефтегазовый сектор становится огромным пузырём, который может полностью обесцениться за несколько лет. Некоторые аналитики и банковские структуры уже предупреждают клиентов о неприемлемых рисках вложения в подобные предприятия.

Удивительные изменения происходят в Китае — крупнейшем потребителе ресурсов. Компартия провозгласила курс на строительство «экологической цивилизации», что было зафиксировано в конституции и уже нашло отражение в планах тринадцатой (2016-2020) пятилетки. Китай на глазах становится лидером в области альтернативной энергетики: за четыре года производство солнечной энергии увеличилось в двадцать раз, к середине века страна намерена получать восемьдесят процентов энергии из возобновляемых источников."

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Згадуючи Вілкула: В мережі пригадали нардепу зв'язок зі "слугами Кремля"

вівторок, 18 червень 2019, 6:10

В мережі покозали фото народного депутата Олександра Вілкула в компанії з відомим сепаратистом Олегом Царьовим і путінським байкером Олександром Залдостановим. Відповідне фото опублікував у Facebook Олександр Миргородський, передають Патріоти України. ...

Цей день в історії: П'ять років тому українські танкісти підірвали себе разом з танком, потрапивши в оточення росіян (відео)

вівторок, 18 червень 2019, 5:45

Танк залишився без прикриття. Герої відстрілювались до останньої можливості, поки всі приціли та перископи не були розстріляні. 18 червня 2014 року в селищі Станиця Луганська двоє українських танкістів, потрапивши в оточення, не захотіли здаватися в по...