Закінчення ери викопного палива: За 12 років Росія повністю втратить основу своєї економіки

Закінчення ери викопного палива визначено. Досить імовірно, що вона закінчиться швидше, ніж передбачалося раніше.

Вартість чистої (сонячної і вітряної) енергії зменшується з кожним роком, а її виробництво збільшується в рази, - пише у своєму блозі Данило Монін, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:

"Рост спроса на нефть остановится к 2020 году, а, если прав стэнфордский исследователь Тони Себа, переход на возобновляемые источники может произойти уже к 2030.

Огромные залежи нефти и газа так и останутся в земле. Упущенная прибыль оцениваются в диапазоне от шести до двадцати триллионов долларов. Нефтегазовый сектор становится огромным пузырём, который может полностью обесцениться за несколько лет. Некоторые аналитики и банковские структуры уже предупреждают клиентов о неприемлемых рисках вложения в подобные предприятия.

Удивительные изменения происходят в Китае — крупнейшем потребителе ресурсов. Компартия провозгласила курс на строительство «экологической цивилизации», что было зафиксировано в конституции и уже нашло отражение в планах тринадцатой (2016-2020) пятилетки. Китай на глазах становится лидером в области альтернативной энергетики: за четыре года производство солнечной энергии увеличилось в двадцать раз, к середине века страна намерена получать восемьдесят процентов энергии из возобновляемых источников."

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Не на те закладався Зеленський! У Дніпрі дівчина, яка обіцяла роздягнутися на Новому мосту, якщо Філатов вчасно його відкриє, стримала свою обіцянку (фото 12+)

середа, 18 вересень 2019, 12:00

Відома українська фотомодель Анна Мінюкова (Ася Міковіч), називає себе "інфраструктурною музою України". У Дніпрі дівчина, яка обіцяла роздягнутися на Новому мосту, стримала свою обіцянку. Але виконала його не в повному обсязі. Ася Міковіч опублікувала...

"Вони були в шоці! Ми співали гімн у автозаці!": Моряки розповіли президенту, як їм жилося у російському полоні (відео)

середа, 18 вересень 2019, 11:59

Про умови життя в ув'язненні розповідали неохоче... На Facebook-сторінці президента України оприлюднено відео закритої зустрічі Зеленського з моряками, передають Патріоти України. Крім самого Зеленського і, власне, моряків, на зустріч допустили також ї...