Закликали до зміни кордонів України: СБУ припинила діяльність розгалуженої організації антиукраїнських агітаторів (відео)

​Група тролів складалася з чотирьох жителів Миколаєва і чотирьох одеситів.​

Як повідомили в прес-центрі СБУ, учасники групи розповсюджували в інтернеті матеріали сепаратистського змісту з метою загострення суспільно-політичної ситуації напередодні та під час президентських виборів, передають Патріоти України.

Під керівництвом російських кураторів зловмисники поширювали в соцмережі «ВКонтакте» через спільноти антиукраїнського спрямування інформаційні матеріали із закликами до зміни кордонів України. Учасники групи отримували за «роботу» матеріальну винагороду через сервіси грошових переказів, які заборонені в Україні, зокрема «Золота корона» і Webmoney.

Наприклад, один із затриманих розповів, що ще в 2014 році створив у соціальній мережі групу «Нетипова політика», в яку залучив понад 180 тисяч користувачів, щоб після просування групи розміщувати в ній рекламу. У 2017-му цей ресурс сподобався деяким росіянам, які викупили його за 250 тисяч російських рублів. Після йому запропонували бути адміністратором ще однієї антиукраїнської групи, за що платили по 20 тис рублів РФ.

СБУ продовжує розслідування діяльності провокаторів.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...

Покрова Пресвятої Богородиці: Народні повір'я і традиції свята

п’ятниця, 14 жовтень 2022, 6:28

Для всього православного світу 14 жовтня є особливою датою - саме в цей день відзначається велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найулюбленіших свят українців (церков названих на честь Покрови - найбільше на території України.-ред.) пов'яза...