Закликав не кричати "Крим - наш": У мережі знайшли компромат на Соловьйова (відео)

У мережі згадали виступ кремлівського пропагандиста Володимира Соловйова, в якому він заявляє про неможливість війни між Росією і Україною.

Володимир Соловйов

Ролик 2008 року було опубліковано на сторінці "Вуса Пєскова" у Facebook, передають Патріоти України.

"Ніякої війни Росії з Україною ніколи не буде. Тому що будь-яка людина, яка спробує здійснити такого роду акт, є злочинцем, притому я не можу собі уявити якого розміру. В Україні живуть братські нам абсолютно по духу, по крові, по загальній історії люди, війна з якими є страшним злочином", - говорить Соловйов.

Також він додав, що кричати "Крим наш" не варто, адже насильно змусити держави любити Росію неможливо.

"Не думали, що коли-небудь скажімо це, але! Ми згодні з кожним словом Володимира Соловйова! А ось він сам з собою, вже навряд чи погодиться", - йдеться у коментарі до відео.


Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...