Закон під власників корупційних "хатинок" за 6-метровими парканами? - Державіаслужба України оприлюднила "драконівські" нововведення по використанню безпілотників

Юрист вельми жорстко відреагував на такі нововведення, зазначивши, що вони порушують Конституцію України, зокрема статті про презумпцію невинності і право на вільне збирання інформації.

На нові правили використання БПЛА в Україні увагу звернув у Facebook український юрист Масі Найєм, передають Патріоти України.

Він зазначив, що мова йде про безпілотники вагою до 2 кг. Їх власникам серйозно ускладнили життя.

Так, запускати дрони заборонили вночі, а також над центральними дорогами державного значення, залізничними коліями, над лініями продуктопроводів, об'єктами Міноборони, МВС і СБУ, в зонах поліцейських або військових спецоперацій.

Крім того, забороняється відпускати свій БПЛА далі, ніж на 500 метрів від себе, і вище, ніж на 50 метрів. Крім того, безпілотнику заборонено наближатися ближче, ніж на 30 м від людей, не пов'язаних з виконанням даного польоту, і не ближче 50 метрів від групи людей до 12 осіб. Якщо в групі більше 12 чоловік, то обмеження збільшується до 150 метрів.

Крім цього, пілот дрона повинен буде негайно припинити політ на вимогу правоохоронців або військових, а також надати їм кадри зйомки.

Примітно, що юрист дуже жорстко відреагував на такі нововведення, зазначивши, що вони порушують Конституцію України, зокрема статті про презумпцію невинності і право на вільне збирання інформації.

"Це дикість для демократичної України", - підкреслив Найєм.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...

Покрова Пресвятої Богородиці: Народні повір'я і традиції свята

п’ятниця, 14 жовтень 2022, 6:28

Для всього православного світу 14 жовтня є особливою датою - саме в цей день відзначається велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найулюбленіших свят українців (церков названих на честь Покрови - найбільше на території України.-ред.) пов'яза...