Закон під власників корупційних "хатинок" за 6-метровими парканами? - Державіаслужба України оприлюднила "драконівські" нововведення по використанню безпілотників

Юрист вельми жорстко відреагував на такі нововведення, зазначивши, що вони порушують Конституцію України, зокрема статті про презумпцію невинності і право на вільне збирання інформації.

На нові правили використання БПЛА в Україні увагу звернув у Facebook український юрист Масі Найєм, передають Патріоти України.

Він зазначив, що мова йде про безпілотники вагою до 2 кг. Їх власникам серйозно ускладнили життя.

Так, запускати дрони заборонили вночі, а також над центральними дорогами державного значення, залізничними коліями, над лініями продуктопроводів, об'єктами Міноборони, МВС і СБУ, в зонах поліцейських або військових спецоперацій.

Крім того, забороняється відпускати свій БПЛА далі, ніж на 500 метрів від себе, і вище, ніж на 50 метрів. Крім того, безпілотнику заборонено наближатися ближче, ніж на 30 м від людей, не пов'язаних з виконанням даного польоту, і не ближче 50 метрів від групи людей до 12 осіб. Якщо в групі більше 12 чоловік, то обмеження збільшується до 150 метрів.

Крім цього, пілот дрона повинен буде негайно припинити політ на вимогу правоохоронців або військових, а також надати їм кадри зйомки.

Примітно, що юрист дуже жорстко відреагував на такі нововведення, зазначивши, що вони порушують Конституцію України, зокрема статті про презумпцію невинності і право на вільне збирання інформації.

"Це дикість для демократичної України", - підкреслив Найєм.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...