"Закривавлені дитячі голови": У Миколаєві демонтували скандальну інсталяцію (фотофакт)

Страхітлива інсталяція розташовувалась в стіні Миколаївського суднобудівного заводу.

Так, за станом на 14:20 арт-об'єкт вже був відсутній на своєму колишньому місці. При цьому, судячи з характеру демонтажу, це зробив звичайний житель без спеціальних інструментів - арт-об'єкт був просто вирваний зі стіни, передають Патріоти України.

Відзначимо, що сама інсталяція раніше викликала бурхливе обговорення в миколаївському сегменті Facebook. Деякі люди висловлювалися проти такого мистецтва, тоді як інша частина населення активно підтримувала анонімного автора.

Залишається достеменно невідомо, хто встановив інсталяцію і який точно посил вона несла. Однак, хтось побачив в ній і протест проти абортів, хтось - проти щеплень, а хтось - паралель з давньоримським божеством Сатурном.


Джерело: NikLife
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...