"Закривавлені дитячі голови": У Миколаєві демонтували скандальну інсталяцію (фотофакт)

Страхітлива інсталяція розташовувалась в стіні Миколаївського суднобудівного заводу.

Так, за станом на 14:20 арт-об'єкт вже був відсутній на своєму колишньому місці. При цьому, судячи з характеру демонтажу, це зробив звичайний житель без спеціальних інструментів - арт-об'єкт був просто вирваний зі стіни, передають Патріоти України.

Відзначимо, що сама інсталяція раніше викликала бурхливе обговорення в миколаївському сегменті Facebook. Деякі люди висловлювалися проти такого мистецтва, тоді як інша частина населення активно підтримувала анонімного автора.

Залишається достеменно невідомо, хто встановив інсталяцію і який точно посил вона несла. Однак, хтось побачив в ній і протест проти абортів, хтось - проти щеплень, а хтось - паралель з давньоримським божеством Сатурном.


Джерело: NikLife
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

15 лютого - Стрітення: Що категорично не можна робити в цей день

середа, 15 лютий 2023, 7:15

15 січня відзначається одне з 12 головних церковних свят - Стрітення Господнє. Це свято символізує зустріч людства з Немовлям Ісусом. Слово "стрітення" на старослов'янській мові означає "зустріч", а друге значення цього слова - "радість". Це зустріч лю...

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...