Залізниця все більше приваблює самогубців

​У березні в Україні рятувальники відзначили сплеск суїцидів на залізниці.

За неповний місяць тільки в зоні відповідальності одеських залізничників було скоєно сім самогубств. Загинули п'ять чоловіків і дві жінки, передають Патріоти України.

Єдиної небезпечної ділянки залізничники виділити не можуть. У березні нещасні випадки фіксувалися на перегонах «Одеса-Застава 1» - «Одеса-Головна», «Аккаржа» - «Пост 25 км», «Одеса-Застава 1» - «Усатово». У Кіровоградській області випадки наїзду поїзда на людей були на станціях «Новомиргород», «Помічна» і на перегоні «Канатово» - «Кропивницький». Також суїцид був здійснений на станції «Крижопіль» у Вінницькій області.

Як зазначає Одеська залізниця, самогубці не тільки зводять рахунки з власним життям. Локомотивній бригаді після таких випадків потрібна психологічна допомога. Був випадок, коли від пережитого стресу помічник машиніста помер відразу після НП.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

15 лютого - Стрітення: Що категорично не можна робити в цей день

середа, 15 лютий 2023, 7:15

15 січня відзначається одне з 12 головних церковних свят - Стрітення Господнє. Це свято символізує зустріч людства з Немовлям Ісусом. Слово "стрітення" на старослов'янській мові означає "зустріч", а друге значення цього слова - "радість". Це зустріч лю...

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...