"Замурували, демони!": У мережі показали, на що окупанти перетворюють Крим (фотофакт)

В окупованому Криму в селищі Гурзуф звели стіну, яка закриває місцевим жителям доступ до моря.

"Так виглядає велика Ротенбергсько-Каспаржакська стіна, яка відокремила селище, його жителів і гостей від моря, пляжу, будинків, городів та інших надмірностей проклятої української окупації. Тепер глухі скріпи - як годиться в гавані", - пише в Twitter блогер RoksolanaToday&Крим, передають Патріоти України.

Користувачі мережі висміяли рішення окупаційної влади обнести море стіною.

"Добре виглядає... Мальовничо і мінімалістично! І нічого не відволікає від думок про відпочинок", - іронізує ChetVic.

"Уявіть собі, як приємно буде всім кримчанам, коли ці стіни Україна, повернувшись на півострів, буде ламати", - пише libertea.

При цьому жителі Гурзуфа висловили своє обурення з приводу стіни.

"Мені сьогодні племінниця з Новосибірська скаржилася, що йшла вздовж Артеківської стіни по дорозі: хоч би шматочок моря побачити. Не вдалося", - пише Світлана Сметанкіна.

"Замурували, демони", - зазначила Тетяна Хохлова.

"Тому що "Артек". Все дітям, тільки не нашим", - заявив Юра Кулинич.


Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...