"Запад берет власть в РФ за самое дорогое, почти за "фаберже": Російська опозиціонерка про те, що буде після смерті Путіна (відео)

У випадку смерті президента РФ Володимира Путіна, в стосунках Росії і Заходу миттєво настане відлига. Хоча вона і не буде повномасштабною і всеосяжною.

Таку думку в ефірі ObozTV висловила російська опозиціонерка Ольга Курносова, передають Патріоти України.

Вона підкреслила, що всі дійові особи в сьогоднішній російській системі влади зав'язані на гроші. "Поэтому, когда наступают на их кошелек... на самом деле, Запад действует верно. Они берут их за самое дорогое, почти за "фаберже", – зіронізувала Курносова.

За її словами, ніякого іншого способу дій після Путіна, крім відлиги у відносинах, просто не існує. Коли Україну намагаються налякати тим, що після Путіна прийде ще страшніший диктатор – це не більше, ніж лякалки.

"Если мы будем рассматривать возможные сценарии, то ближе всего те, которые произошли после смерти Сталина. Хотя, конечно, Путин – это не Сталин. Это его карикатурная копия, он Сталином не является ни с какой стороны. Но те обстоятельства и та система, которую он создал, неудачно копируют сталинскую систему", – підсумувала Курносова.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Провідна неділя 2924 року: Прикмети та традиції, що треба знати про радоницю

неділя, 12 травень 2024, 6:23

Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2024 року у хр...

Один з найважливіших для християн днів року. Благовіщення Пресвятої Богородиці: Історія і заборони свята

понеділок, 25 березень 2024, 6:15

25 березня за новим стилем (7 квітня - за старим) - Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке належить до числа дванадесятих свят, тобто, найбільш значущих у житті Ісуса Христа і Богородиці. За Біблією, саме в цей день Архангел Гавриїл повідомив Діві Марі...