Запізніла туга за "біндерами": Знаковий кримнашист з Ялти покаявся у своїх помилках (відео)

Тепер журналіст вважає, що Крим потрібно повернути під контроль України, а російська окупація півострова принесла одні біди.

Ялтинський журналіст Євген Гайворонський, активний прихильник російської анексії Криму, тепер різко змінив політичні переконання, передають Патріоти України.

«На севере Крыма в Армянске — экологическая катастрофа. Мелкий и средний бизнес местной властью уничтожен. Произошел грандиозный передел, у людей все позабирали. Закрывают доступ к морю и достопримечательностям. Люди на пределе, люди взбешены, все люди хотят вернуться в Украину. Не по политическим, а по экономическим причинам. Жить в условиях современной России становится все сложнее», — вважає Гайворонський.

Перелом в світогляді журналіста-«рускомірца» трапився після того, як наслідки анексії зачепили його особисто. Коли Гайворонський почав публікувати статті про людей, які наживаються на кримських ресурсах, журналісту стали погрожувати вбивством, а в лютому 2018 року сильно побили на вулиці. 7 березня 2019 року в квартиру до Гайворонського прийшли російські силовики, провели обшук і вилучили комп'ютер. Інтернет-видання, де працював журналіст, припинило співпрацю з Гайворонським. Офіційно - через занадто «проукраїнські висловлювань» журналіста.

У соцмережах відеозвернення Гайворонського жорстко висміяли: журналісту, щоб зрозуміти, чим загрожує окупація, знадобилося п'ять років.Нагадаємо, Гайворонський з 2017 року внесений до бази «Миротворця» за антиукраїнську пропаганду і заперечення російської агресії.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...