Запізніла туга за "біндерами": Знаковий кримнашист з Ялти покаявся у своїх помилках (відео)

Тепер журналіст вважає, що Крим потрібно повернути під контроль України, а російська окупація півострова принесла одні біди.

Ялтинський журналіст Євген Гайворонський, активний прихильник російської анексії Криму, тепер різко змінив політичні переконання, передають Патріоти України.

«На севере Крыма в Армянске — экологическая катастрофа. Мелкий и средний бизнес местной властью уничтожен. Произошел грандиозный передел, у людей все позабирали. Закрывают доступ к морю и достопримечательностям. Люди на пределе, люди взбешены, все люди хотят вернуться в Украину. Не по политическим, а по экономическим причинам. Жить в условиях современной России становится все сложнее», — вважає Гайворонський.

Перелом в світогляді журналіста-«рускомірца» трапився після того, як наслідки анексії зачепили його особисто. Коли Гайворонський почав публікувати статті про людей, які наживаються на кримських ресурсах, журналісту стали погрожувати вбивством, а в лютому 2018 року сильно побили на вулиці. 7 березня 2019 року в квартиру до Гайворонського прийшли російські силовики, провели обшук і вилучили комп'ютер. Інтернет-видання, де працював журналіст, припинило співпрацю з Гайворонським. Офіційно - через занадто «проукраїнські висловлювань» журналіста.

У соцмережах відеозвернення Гайворонського жорстко висміяли: журналісту, щоб зрозуміти, чим загрожує окупація, знадобилося п'ять років.Нагадаємо, Гайворонський з 2017 року внесений до бази «Миротворця» за антиукраїнську пропаганду і заперечення російської агресії.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Язик Х*йла до пекла доведе: Араби проклинають Путіна - "свиню та собаку"

неділя, 20 червень 2021, 17:00

Арабські соцмережі не залишилися в стороні від «прямої лінії» російського президента. Одкровення Путіна багатьох неприємно здивували. Добірку таких висловлювань приводить дайджест-портал ИноСМИ 8 червня 2020 року, передають Патріоти України. Але спочат...

З архіву ПУ. "Не ожив...": Мешканці окупованого півострова розчаровані Кримським мостом, - блогер

неділя, 20 червень 2021, 12:00

Продукти не стали дешевше, туристів немає... Жителі анексованого Криму позитивно ставилися до будівництва Кримського моста, так як вважали, що він поліпшить економічну і соціальну ситуацію на півострові, але їх чекало розчарування. «Положительно люди р...