Заплатити за транспортування і розподіл: Українцям готують новий тарифний "сюрприз"

Влада України хоче з 2019 року ввести для населення абонентську плату за газ.

Оксана Кривенко

Крім плати за спожитий обсяг "блакитного палива" в платіжках українців з'явиться стаття витрат за транспортування і розподіл природного газу. Про це розповіла глава Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) Оксана Кривенко, передають Патріоти України.

За словами Кривенко, НКРЕКП разом з Енергетичним співтовариством мають намір до кінця 2019 року доопрацювати методику ціноутворення. "Можливо, це буде тариф зі змінною частиною, яка буде залежати від обсягів і постійної - буде залежати від потужності. Ми готові спільно опрацювати всі зауваження і пропозиції", - сказала глава Нацкомісії.
Джерело: Обозреватель
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...

Покрова Пресвятої Богородиці: Народні повір'я і традиції свята

п’ятниця, 14 жовтень 2022, 6:28

Для всього православного світу 14 жовтня є особливою датою - саме в цей день відзначається велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найулюбленіших свят українців (церков названих на честь Покрови - найбільше на території України.-ред.) пов'яза...