Слідують заповітам вождя та "вчителя" Адольфа Гітлера: На Росії палитимуть "неправильну" літературу

​Російські митники стали вилучати книги, які пересилаються росіянам з-за кордону, ​керуючись чинною в рамках Євразійського економічного союзу (ЄАЕС) забороною на ввезення матеріалів, що завдають шкоди державним інтересам та моральності.

«Друковані видання, що мають релігійну, політичну тематику, можуть бути об'єктами застосування додаткових форм митного контролю», - повідомили газеті «Коммерсант» на митниці, передають Патріоти України.
Як приклад газета наводить проблему з пересилкою зі США до Росії англомовної версії книги Маші Гессен «Майбутнє - це історія. Як тоталітаризм знову завоював Росію». Так, компанія DHL, яка здійснювала доставку посилки, заздалегідь попросила у клієнта - адвоката Сергія Голубки - написала митникам лист з роз'ясненням, що придбана ним книга «не містить закликів до екстремізму і тероризму», так як вже мала проблеми з ввезенням цього видання в Росію. Через кілька днів після цього, 20 листопада, книга була спрямована співробітниками Пулковського митного поста на експертизу. «З урахуванням того, що книга містить інформацію про події в Росії, які відбувалися після розпаду СРСР, інспектор направив запит уточнюючого характеру з метою підтвердження, що відносно книги дотримуються встановлені заборони», - пояснили свою позицію митники.
Правозахисники вважають, що прийнятий у 2015 році колегією ЄАЕС заборона суперечить конституції. «Очевидно, що формулювання «інформація, яка може завдати шкоди політичним або економічним інтересам» вкрай розпливчаста, неконкретна і залишає простір для зловживань. Те ж саме стосується і згадки «загроз моральності»», - заявив глава міжнародної правозахисної групи «Агора» Павло Чиков.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Кухня літа: Рецепти швидких, смачних та простих страв з кабачків

п’ятниця, 15 липень 2022, 23:55

Страви з кабачків – це те, без чого важко уявити собі літо! Цей овоч дуже універсальний – з кабачків можна готувати перші, другі страви та закуски. Рецепти з кабачками дуже прості у приготуванні, то ж з ними впорається будь-хто. Окрім своїх корисних вл...

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.