Заради власної безпеки: Польща використає всі можливості за для вирішення проблеми з російською агресією на Донбасі, - Ващиковський

Влада Республіки Польща має намір скористатися своїм членством в Раді Безпеки ООН для пошуку можливостей нормалізації ситуації на Донбасі.

Вітольд Ващиковський

Як повідомляють Патріоти України з посиланням на «Укрінформ», відповідну точку зору в інтерв'ю журналістам озвучив глава польського зовнішньополітичного відомства Вітольд Ващиковський.

При цьому високопоставлений політик додав, що в перших числах минулого місяця під час засідання Генасамблеї ООН Польща була обрана членом Радбезу на 2018 - 2019 роки.

«З українською стороною ми б хотіли провести переговори щодо можливості використання нашого членства в Раді Безпеки для можливості знайти вихід із ситуації, що виникла в зв'язку з російською агресією на Донбасі», - сказав Вітольд Ващиковський.

Разом з тим, політик додав, що остаточне рішення буде приймати українська влада, яка, втім, «поки не виносила дане питання на обговорення». Польський політик підкреслив, що у Варшаві абсолютно чітко усвідомлюють, що якщо військовий конфлікт в Україні загостриться, від цього безпосередньо постраждає Польща.
Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...