Заради власної безпеки: Польща використає всі можливості за для вирішення проблеми з російською агресією на Донбасі, - Ващиковський

Влада Республіки Польща має намір скористатися своїм членством в Раді Безпеки ООН для пошуку можливостей нормалізації ситуації на Донбасі.

Вітольд Ващиковський

Як повідомляють Патріоти України з посиланням на «Укрінформ», відповідну точку зору в інтерв'ю журналістам озвучив глава польського зовнішньополітичного відомства Вітольд Ващиковський.

При цьому високопоставлений політик додав, що в перших числах минулого місяця під час засідання Генасамблеї ООН Польща була обрана членом Радбезу на 2018 - 2019 роки.

«З українською стороною ми б хотіли провести переговори щодо можливості використання нашого членства в Раді Безпеки для можливості знайти вихід із ситуації, що виникла в зв'язку з російською агресією на Донбасі», - сказав Вітольд Ващиковський.

Разом з тим, політик додав, що остаточне рішення буде приймати українська влада, яка, втім, «поки не виносила дане питання на обговорення». Польський політик підкреслив, що у Варшаві абсолютно чітко усвідомлюють, що якщо військовий конфлікт в Україні загостриться, від цього безпосередньо постраждає Польща.
Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...

Покрова Пресвятої Богородиці: Народні повір'я і традиції свята

п’ятниця, 14 жовтень 2022, 6:28

Для всього православного світу 14 жовтня є особливою датою - саме в цей день відзначається велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найулюбленіших свят українців (церков названих на честь Покрови - найбільше на території України.-ред.) пов'яза...