Про це повідомляє офіцер ЗСУ Анатолій Штефан "Штірліц" на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України.
"Бригада 200" поповнилася бойовиком 7 березня цього року. Ліквідували найманця Грищенко Андрія на прізвисько "ЗАС". Він народився 15.07.1971 в Первомайську. Також в мережі опублікували його фото.
"07.03.19 поповнилася черговим бійцем. Грищенко "ЗАС" Андрій з Первомайська. Все буде Україна і перемога за нами!", - написав Штефан.
На знімках зображені солдати та місцеві мешканці. Фото зберігаються у Австрійському державному архів. Журналісти пропонують переглянути світлини селища Перегінське - тепер Рожнятівський район Івано-Франківської області, передають Патріоти України. Вони...
На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...