Заступник голови Держдуми назвала Україну інфікованою країною (відео)

Заступник глави нелегітимною Державної думи Росії Ірина Ярова виступила з неадекватною промовою на кремлівському телебаченні.
Ірина Ярова

Ярова заявила, що українці і росіяни навічно залишаться братніми народами, а Україна, де вона народилася, нібито є тимчасово інфікованою, передають Патріоти України.

Крім того, намагаючись знайти точки дотику між Батьківщиною і країною-агресором, вона перерахувала набір стандартних пропагандистських штампів, які нібито об'єднують дві абсолютно різні держави: починаючи від комуністичного минулого і закінчуючи православ'ям. Своєю неосудною промовою продажна українка, яка, до слова, народилася на Донбасі, поділилася в ефірі пропагандистської програми "60 хвилин" на телеканалі "Росія 1".
Джерело: Обозреватель
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...

Покрова Пресвятої Богородиці: Народні повір'я і традиції свята

п’ятниця, 14 жовтень 2022, 6:28

Для всього православного світу 14 жовтня є особливою датою - саме в цей день відзначається велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найулюбленіших свят українців (церков названих на честь Покрови - найбільше на території України.-ред.) пов'яза...