Заступник міністра розповів, як проходитиме деокупація Криму (відео)

До тимчасово окупованого Російською Федерацію Криму може бути введена міжнародна адміністрація.

Про це в ток-шоу "Прямий ефір" заявив заступник міністра з тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Юрій Гримчак, передають Патріоти України.

"На сьогоднішній день розглядається, якщо дивитися в комплексі, то спочатку розглядається звільнення території ОРДЛО так званою міжнародною або перехідною місією. І, в принципі, ми розглядали цей варіант як перший крок до звільнення Криму, де так само, скоріше за все, доведеться застосовувати саме цей механізм міжнародної тимчасової адміністрації. Тому що просто так, як мінімум, найближчим часом навряд чи Росія просто піде з півострова", - заявив він.

"Але створення міжнародної місії дозволить змікшувати ці проблеми, які є, в тому числі, серед населення, вивести війська російські з Криму. І варіант, який розглядається, – це варіант так званої Східної Славонії, для того щоб це зробити. Це дипломатичний шлях. Сьогодні у нас є підтримка таких кроків з боку ЄС, США, Канади, є розуміння цього в Раді безпеки ООН. Але у нас є член Ради безпеки ООН, Російська Федерація, яка на сьогоднішній день перед нашими виборами зупинила всі контакти і всі перемовини з цього приводу. Так що, я думаю, що план, який пропонує президент Порошенко, він реальний, дійсний. І я думаю, що він би, можливо, вже став би реальністю, якщо би у нас не була виборча кампанія", - додав урядовець.

– Якщо це скласти в декілька речень, то зараз Крим де-юре український, а де-факто російським? Потім він буде ані український, ані російський, тобто міжнародний, а потім – український?

"Це називається міжнародна адміністрація або перехідна адміністрація, яка повинна включати в себе три компоненти: військова, поліцейська і цивільна. Військова компонента забезпечує практично розділення і вивід військ. Поліцейська компонента забезпечує правопорядок на вулицях, в містах і селищах, де проживають люди. Міжнародна адміністрація тимчасова, так звана, вона фактично забезпечує функціонування на рівні… Зрозуміло, там влада як така зникає. Тобто вона стає місцевою владою, яка забезпечує життєдіяльність механізму того ж Сімферополя, Севастополя і всіх інших міст. І через якийсь час ця територія просто переходить під юридичний контроль, вже фактичний контроль України", - додав він.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

В "ЛНР" заявили про затримання "українських диверсантів" зі зброєю, які виявилися ... терористами "ДНР"

понеділок, 21 вересень 2020, 22:35

Стверджується, що в цю групу нібито входили "завербований українськими спецслужбами" терорист із "народної міліції ДНР" і його подільник. Терористи "ЛНР" заявили про затримання на окупованій території Луганської області нібито "українських диверсантів"...

"Фанера" підвела...: Олег Винник неприємно осоромився (відео)

понеділок, 21 вересень 2020, 22:11

Артист вчасно не встиг взяти мікрофон. "Фуф... ржу не могу... рассмешили ... особенно финал танца. Перебор...", - додала інша. "Эх, Олежка... под фанеру воешь", - коментує підписниця. "Ми були на цьому концерті в Житомирі, наживо це виглядало зовсім по...