Зате без "бендер": Названо плачевні заробітки жителів окупованого Донбасу

Майже половина пенсіонерів окупованої Горлівки на Донеччині отримують мінімальну пенсію розміром трохи більше 1 тисячі гривень.

При цьому однією з найбільш високооплачуваних "професій" на окупованих територіях Донбасу є "контрактник "ДНР". Він має більше 6 тис. грн, передають Патріоти України з посиланням на Еспресо.
"За даними "пенсійного фонду "ДНР" по Горлівці", у вересні 2017 року 43 000 пенсіонерів або 46% отримували мінімальну пенсію, яка становила тоді 2 600 російських рублів (1 106 гривень). Щоправда, з 1 січня мінімальна пенсія зросла до 2 904 рублів або 1 236 гривень, але навряд чи пропорція одержувачів мінімалки сильно змінилася", – говорить журналіст Микита Сініцин.
При цьому оплата комунальних послуг за 2-кімнатну квартиру в опалювальний сезон, за даними Сініцина, становить 1000 рублів або 425,60 гривні. "До війни в Горлівці популярними були професії токарів та шахтні спеціальності. Проте на сьогодні, коли більшість заводів зупинилися, працювати таким спеціалістам ніде. Щодо доходів інших категорій, то поза конкуренцією тут поки що "контрактники "ДНР". Вони отримують 15 тисяч російських рублів (6384 гривні). Щоправда, з урахуванням професійних ризиків – не так вже й багато", - зазначив Сініцин.

У приватному секторі малого бізнесу зарплати також різні. "Наприклад, тут поза конкуренцією торгові представники з заробітком до 20-30 тисяч рублів (8 512-12 768 гривень). Щоправда не кожен має авто, і амортизація останнього теж чогось коштує. Реалізатори на ринках отримують за вихід 100-150 рублів (42, 50-64 гривні), а також відсоток з виручки, якої, щоправда, можуть і бути ті ж 100-150 рублів", – йдеться у матеріалі.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Відомий гуморист опікуватиметься населенням підконктрольних і не підоконтрольних українській владі районів Донбасу

неділя, 22 вересень 2019, 15:02

Сергій Сивохо очолюватиме групу з представників влади й громадськості, яка буде покликана напряму інформувати Офіс президента про справжній стан справ у Донецькій області. Про це за підсумками зустрічі заступника голови Офісу президента Зеленського Анд...

Порошенко заявив, що формули Штайнмаєра не існує (відео)

неділя, 22 вересень 2019, 14:39

За словами експрезидента, Лавров написав формулу Штайнмаєра... П'ятий президент України Петро Порошенко заявив, що "формула Штайнмаєра" ні з ким не погоджена і її не існує. "Ніякої угоди Штайнмаєра не існує в природі. Немає угоди Штайнмаєра. Ніякої фор...