"Зателефонували мені сьогодні з радіо "Комсомольська правда": Батюшка розповів, як поспілкувався з московськими пропагандистами про ПЦУ

Російські "журналісти" постійно перебивали, коли відповіді були надто переконливими – просили зачекати на лінії, вставляли рекламу, і не дали навіть попрощатися, вкотре виливши чергову порцію власних фантазій про "так называемую ПЦУ".

Про це на своїй сторінці у Facebook пише священник ПЦУ Іван Сидор, передають Патріоти України.

"Хочу поділитися новим досвідом.

Зателефонували мені сьогодні з радіо "Комсомольська правда" (Москва). Попросили сказати декілька слів про майбутнє автокефальної української православної церкви. Звісно, погодився – хотів, щоб і в Росії почули, що українська Церква прагне миру, єдності та добрих стосунків з іншими Церквами. Із поваги до російськомовної аудиторії, а також, аби мої слова були зрозумілими для всіх, говорив на "общепонятном", російською.

Та замість обіцяного дати мені змогу висловитися про майбутнє Церкви, уже в прямому ефірі почали ставити провокативні питання. Наприклад: "Почему я, русскоговорящая (журналістка – авт.), не могу ввойти помолится в ПЦУ?", "Почему презирают русскоговорящих?", "Почему Филарет патриарх?", "За что Филарету дали Героя Украины" й навіть таке: "Зачем вам автокефалия? Вы не можете Бога поделить?" та інші...

До слова, спілкуючись зі мною, завжди казали "так называемая Православная церковь Украины", а мене називали – "так называемый священник ПЦУ". Добре, що хоч за людину живу визнають.

Коли я відповідав, мене постійно перебивали, коли відповіді були надто переконливими – просили зачекати на лінії, вставляли рекламу. Наприклад на питання "Зачем вам автокефалия?" відповів: "А навіщо Російській церкві автокефалія? Навіщо Росії незалежність? Навіщо Росії президент? Так само і в нас. Україна така ж сама незалежна країна, як і Росія. І Церква в Україні має бути й уже є така ж сама незалежна, як у Росії".

Коли прощалися, не дали сказати слова, навіть попрощатися, а вкотре вилили чергову порцію власних фантазій про "так называемую ПЦУ".

Дякую вам, комсомольці, за цей досвід. Я вкотре переконався, що країна живе в тотальній брехні, бо самі журналісти не можуть виконати найпростійшого – дотримати свого слова."

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Йому б в СРСР повернутись, на "чорнила": Стівен Сігал прийшов у захват від білоруського плодово-ягідного вина (фото)

понеділок, 22 липень 2019, 23:23

Відомий американський актор Стівен Сігал в Білорусі відвідав завод виноградних вин. Про це повідомляє прес-служба білоруської компанії, передають Патріоти України. Сігалу розповіли, як білоруси готують вино. Актор, здається, потрапив в свою тарілку: ві...

Посадовця Луцької міськради викрили на вимаганні грошей з учасників бойових дій, - СБУ (відео)

понеділок, 22 липень 2019, 23:11

Чиновницю було затримано "на гарячому"... Оперативники спецслужби встановили, що чиновниця налагодила механізм вимагання грошей від громадян – учасників бойових дій за постановку на квартирний облік та сприяння у безперешкодній виплаті грошової компенс...