"Зателефонували мені сьогодні з радіо "Комсомольська правда": Батюшка розповів, як поспілкувався з московськими пропагандистами про ПЦУ

Російські "журналісти" постійно перебивали, коли відповіді були надто переконливими – просили зачекати на лінії, вставляли рекламу, і не дали навіть попрощатися, вкотре виливши чергову порцію власних фантазій про "так называемую ПЦУ".

Про це на своїй сторінці у Facebook пише священник ПЦУ Іван Сидор, передають Патріоти України.

"Хочу поділитися новим досвідом.

Зателефонували мені сьогодні з радіо "Комсомольська правда" (Москва). Попросили сказати декілька слів про майбутнє автокефальної української православної церкви. Звісно, погодився – хотів, щоб і в Росії почули, що українська Церква прагне миру, єдності та добрих стосунків з іншими Церквами. Із поваги до російськомовної аудиторії, а також, аби мої слова були зрозумілими для всіх, говорив на "общепонятном", російською.

Та замість обіцяного дати мені змогу висловитися про майбутнє Церкви, уже в прямому ефірі почали ставити провокативні питання. Наприклад: "Почему я, русскоговорящая (журналістка – авт.), не могу ввойти помолится в ПЦУ?", "Почему презирают русскоговорящих?", "Почему Филарет патриарх?", "За что Филарету дали Героя Украины" й навіть таке: "Зачем вам автокефалия? Вы не можете Бога поделить?" та інші...

До слова, спілкуючись зі мною, завжди казали "так называемая Православная церковь Украины", а мене називали – "так называемый священник ПЦУ". Добре, що хоч за людину живу визнають.

Коли я відповідав, мене постійно перебивали, коли відповіді були надто переконливими – просили зачекати на лінії, вставляли рекламу. Наприклад на питання "Зачем вам автокефалия?" відповів: "А навіщо Російській церкві автокефалія? Навіщо Росії незалежність? Навіщо Росії президент? Так само і в нас. Україна така ж сама незалежна країна, як і Росія. І Церква в Україні має бути й уже є така ж сама незалежна, як у Росії".

Коли прощалися, не дали сказати слова, навіть попрощатися, а вкотре вилили чергову порцію власних фантазій про "так называемую ПЦУ".

Дякую вам, комсомольці, за цей досвід. Я вкотре переконався, що країна живе в тотальній брехні, бо самі журналісти не можуть виконати найпростійшого – дотримати свого слова."

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Кухня літа: Рецепти швидких, смачних та простих страв з кабачків

п’ятниця, 15 липень 2022, 23:55

Страви з кабачків – це те, без чого важко уявити собі літо! Цей овоч дуже універсальний – з кабачків можна готувати перші, другі страви та закуски. Рецепти з кабачками дуже прості у приготуванні, то ж з ними впорається будь-хто. Окрім своїх корисних вл...

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.