"Завдяки війні з Україною, яка стає все гарячішою, нинішній режим у РФ вирив собі могилу", - російський поет

У Кремлі не засвоїли головного уроку російської історії, спробувавши війною з Україною зупинити внутрішній конфлікт у країні.

Дмитро Биков

Росія намагається погасити внутрішній громадянський конфлікт зовнішньої війною з Україною. Таку думку 25 грудня висловив російський поет Дмитро Биков на "Дилетантских чтениях" у Санкт-Петербурзі, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.

"Головний, можливо, урок російської історії. Не треба намагатися з допомогою війни зовнішньої погасити внутрішню війну. Це те, що казав [Максим] Горький, гасити вогонь соломою. Я боюся, що у 2014 році Росія знову зробила цю помилку. Саме завдяки війні з Україною, яка стає все гарячішою, нинішній режим вирив собі безповоротну могилу", – розповів він.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Провідна неділя 2924 року: Прикмети та традиції, що треба знати про радоницю

неділя, 12 травень 2024, 6:23

Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2024 року у хр...

Один з найважливіших для християн днів року. Благовіщення Пресвятої Богородиці: Історія і заборони свята

понеділок, 25 березень 2024, 6:15

25 березня за новим стилем (7 квітня - за старим) - Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке належить до числа дванадесятих свят, тобто, найбільш значущих у житті Ісуса Христа і Богородиці. За Біблією, саме в цей день Архангел Гавриїл повідомив Діві Марі...